YouTube для бізнесу

За годину лекції ти дізнаєшся, як залучати нових клієнтів та підвищувати впізнаваність бренду на ринку за допомогою ведення каналу на YouTube

Дивитись лекцію
у підписці від $14.99/міс
Про лекцію:
За годину лекції ти дізнаєшся, як залучати нових клієнтів та підвищувати впізнаваність бренду на ринку за допомогою ведення каналу на YouTube
Дата виходу  лекції:
Травень 2024
Content
Про спікера:
Настя Драмарецька
Експертка з YouTube, має досвід роботи більше 5 років. 4 роки працювала з YouTube Нового каналу як content creator та випусковий редактор. Зараз веде канал додатку для вивчення мов Promova.
Соціальні мережі:
Структура лекції
01
Як підготуватися до запуску власного YouTube-каналу
Обговоримо основні етапи підготовки, а саме: аналіз конкурентів, створення стратегії просування та контент-плану, підготовка необхідних матеріалів, як от відео та тексти. Окрім цього, дізнаємося про те, як працює YouTube Studio, як створити опис каналу, аватар та обкладинку для відео.
02
YouTube Shorts як інструмент для бізнесу
Розберемо, чому шортси набагато корисніші, аніж довгі відео, як зняти короткий та динамічний відеоконтент, створити назву та обкладинку для відео. Навчимося писати текст для контенту та підбирати хештеги за правилами SEO-ранжування в YouTube.
03
Горизонтальні відео в YouTube: плюси та мінуси
Дізнаємося, якому бізнесу та під які потреби потрібні широкоформатні відео на платформі. Навчимося обирати тему контенту, тривалість, назву та опис відео, аби воно стало віральним, а також фішки, які допоможуть утримати юзера. Детальніше поговоримо про обкладинку, музику, плашки та перебивки у відео.
04
Партнерська програма та авторське право
Розглянемо переваги партнерської програми, а саме монетизацію контенту, спонсорів та підключення власного інтернет-магазину на YouTube. Дізнаємося, як отримувати грошовий профіт від контенту, залучати більше спонсорів та не порушувати авторське право.
Кому буде корисно?
computer-icon@4x
Власникам бізнесів
YouTube — це потужний інструмент для залучення нових клієнтів, підвищення упізнаваності на ринку та позиціонування бренду. Лекція допоможе зрозуміти, як правильно створити та оптимізувати канал, щоб залучити увагу своєї цільової аудиторії.
mouse-icon
Маркетологам та контент-менеджерам
Для маркетинг-спеціалістів дуже важливо розуміти, як працюють різні канали соцмереж, для того, щоб збільшувати присутність бренду в інфопросторі та мати від цього результат. Лекція допоможе розібратись з основними етапами створення та ведення каналу на YouTube та дасть розуміння того, як це робити ефективно.
money-icon
Тим, хто веде свій блог
На лекції ти зможеш структурувати свої знання з ведення каналу на YouTube, вдосконалити навички, а також дізнатися більше про монетизацію свого каналу та tips&tricks по YouTube Shorts, горизонтальним відео і аналітиці.
Після лекції ти:
love-icon
Зрозумієш, для чого бізнесу потрібен YouTube: на що робити ставку та чому органічний YouTube — це круто?
spongebob-icon
Дізнаєшся, як підготувати канал для запуску чи перезапуску, а також основні етапи та необхідні матеріали
textbook-icon
Розберешся в YouTube Shorts: що постити, коли та як скористатись тим, що відео завірусилось
computer-icon
Проаналізуєш, чи потрібні твоєму бізнесу горизонтальні відео і на що орієнтуватись при виборі теми
money-icon
Будеш знати, як розкрутити відео та що допоможе тобі утримати увагу глядача під час перегляду і на каналі
notebook-icon
Навчишся трекати результати та будеш знати на що варто звертати увагу при оцінюванні відео
star-icon
4.6
кількість оцінок
текст тегу

ФОП для digital-спеціалістів

Всього за 1 годину розберись із ключовими особливостями ведення ФОП в Україні для digital-спеціалістів та веди свою підприємницьку діяльність легко та комфортно.

Дивитись лекцію
у підписці від $14.99/міс
Про лекцію:
This is some text inside of a div block.
Дата виходу  лекції:
This is some text inside of a div block.
категорія
тег
Про спікера:
@oksana_novikova
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.