Посиль своє резюме, щоб з роботою мрії нарешті стався метч!

Вся бібліотека лекцій The Instapreneurs у твоїй підписці
Оформлюй підписку та дивись будь-яку лекцію The Instapreneurs в будь-який час.
Безкоштовний доступ до нових лекцій — щомісяця додаємо у твій кабінет 3-4 нові лекції
Щомісяця ми додаємо на платформу нові лекції — оф корз, ти отримуєш доступ до них фрі оф чардж!
Якщо знань достатньо, зупиняй підписку в будь-який час
Розуміємо, що ти буваєш бізі, роблячи цей світ кращим — тож можеш призупинити або відмінити підписку в своєму особистому кабінеті! Пам’ятай, що бібліотека лекцій — як  абонемент, оновлюється щомісяця.

YouTube для бізнесу

За годину лекції ти дізнаєшся, як залучати нових клієнтів та підвищувати впізнаваність бренду на ринку за допомогою ведення каналу на YouTube
Дивитись лекцію
від $14.99/міс
Настя Драмарецька
Про спікера:
Експертка з YouTube, має досвід роботи більше 5 років. 4 роки працювала з YouTube Нового каналу як content creator та випусковий редактор. Зараз веде канал додатку для вивчення мов Promova.
Соціальні мережі:
Дата виходу:
Травень 2024

Структура лекції

01
Як підготуватися до запуску власного YouTube-каналу
Обговоримо основні етапи підготовки, а саме: аналіз конкурентів, створення стратегії просування та контент-плану, підготовка необхідних матеріалів, як от відео та тексти. Окрім цього, дізнаємося про те, як працює YouTube Studio, як створити опис каналу, аватар та обкладинку для відео.
02
YouTube Shorts як інструмент для бізнесу
Розберемо, чому шортси набагато корисніші, аніж довгі відео, як зняти короткий та динамічний відеоконтент, створити назву та обкладинку для відео. Навчимося писати текст для контенту та підбирати хештеги за правилами SEO-ранжування в YouTube.
03
Горизонтальні відео в YouTube: плюси та мінуси
Дізнаємося, якому бізнесу та під які потреби потрібні широкоформатні відео на платформі. Навчимося обирати тему контенту, тривалість, назву та опис відео, аби воно стало віральним, а також фішки, які допоможуть утримати юзера. Детальніше поговоримо про обкладинку, музику, плашки та перебивки у відео.
04
Партнерська програма та авторське право
Розглянемо переваги партнерської програми, а саме монетизацію контенту, спонсорів та підключення власного інтернет-магазину на YouTube. Дізнаємося, як отримувати грошовий профіт від контенту, залучати більше спонсорів та не порушувати авторське право.

Власникам бізнесів

YouTube — це потужний інструмент для залучення нових клієнтів, підвищення упізнаваності на ринку та позиціонування бренду. Лекція допоможе зрозуміти, як правильно створити та оптимізувати канал, щоб залучити увагу своєї цільової аудиторії.

Маркетологам та контент-менеджерам

Для маркетинг-спеціалістів дуже важливо розуміти, як працюють різні канали соцмереж, для того, щоб збільшувати присутність бренду в інфопросторі та мати від цього результат. Лекція допоможе розібратись з основними етапами створення та ведення каналу на YouTube та дасть розуміння того, як це робити ефективно.

Тим, хто веде свій блог

На лекції ти зможеш структурувати свої знання з ведення каналу на YouTube, вдосконалити навички, а також дізнатися більше про монетизацію свого каналу та tips&tricks по YouTube Shorts, горизонтальним відео і аналітиці.

Зрозумієш, для чого бізнесу потрібен YouTube: на що робити ставку та чому органічний YouTube — це круто?

Дізнаєшся, як підготувати канал для запуску чи перезапуску, а також основні етапи та необхідні матеріали

Розберешся в YouTube Shorts: що постити, коли та як скористатись тим, що відео завірусилось

Проаналізуєш, чи потрібні твоєму бізнесу горизонтальні відео і на що орієнтуватись при виборі теми

Будеш знати, як розкрутити відео та що допоможе тобі утримати увагу глядача під час перегляду і на каналі

Навчишся трекати результати та будеш знати на що варто звертати увагу при оцінюванні відео

Придбати підписку

З цією лекцією також обирають: