Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Тайм-менеджмент — це мистецтво організовувати час так, щоб під кінець робочого дня залишатися щасливою людиною, а не почуватися розчавленим лимоном. Особливо важливо вміти планувати свій день SMM-спеціалісту. Бо ця професія вимагає стресостійкості та таланту працювати в умовах багатозадачності.

Редакція The Instapreneurs навчить простих хитрощів, як диджитал-спеціалістам за меншу кількість часу встигати більше. Ми підібрали для вас 5 зручних застосунків для ефективного планування роботи в SMM: нотатки Apple, Google Calendar, Asana, Trello та Notion.

Підписуйтеся на email-розсилку, щоб регулярно отримувати корисну інформацію та анонси лекцій про професійне зростання і саморозвиток.

Як опанувати тайм-менеджмент без стресу

Горять дедлайни, нема натхнення, в голові хаос та хочеться кричати ХЕЛП. Як свідчать дані досліджень Development Academy спільно з Acuity Training, неправильно спланований день або ж відсутність планування загалом змушують працівників відволікатися на другорядне, марнуючи робочий час. В результаті — стрес і прокрастинація

Дані дослідження Acuity Training

Інше дослідження 99firms показує, що більшість людей не вміють правильно розставляти пріоритети і займаються частіше дрібними завданнями, відкладаючи на потім значущі. Якщо мова йде про SMM, то це загрожує не тільки зривом усіх дедлайнів, але й вигоранням працівника, який постійно щось робить, паралельно намагається підтримувати кілька проєктів, а результату немає. 

Як все встигати, якщо у вас 24 години:

  • Працювати з планером. Вносити в нього як макроцілі, так і мікрозавдання, розподіляючи їх по днях і навіть годинах. Як це зробити максимально ефективно та які є техніки організації часу, ви можете дізнатися із нашої статті «Тайм-менеджмент: як все встигнути, якщо ви не багаторукий Шива».
  • Виявити свої найпродуктивніші години, щоб у цей час виконувати складні завдання або ті, що робити зовсім не хочеться. Хтось буде більш продуктивним вранці, а комусь комфортніше працювати ближче до півночі. У ці години потрібно позбутися всіх факторів, що відволікають, та сконцентруватися на виконанні завдання. 
  • Ще один важливий момент в роботі сммника — створення контент-плану. Схематична картинка того, що і де буде публікуватися, дасть змогу активно користуватися таймінгом і не стресувати через відсутність тем. 
Більше корисних лайфхаків та порад щодо ефективного тайм-менеджменту без стресу ви знайдете в статті «Токсична продуктивність: як її розпізнати та позбутися»
toxic-productivity

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Топ 5 застосунків для планування часу

Один із дієвих способів не вигоріти та завжди працювати на результат — взяти у допомогу зручний планувальник, що працюватиме і синхронізуватиметься на всіх гаджетах. Серед найбільш популярних і продуктивних: 

Google-календар

Безкоштовний інструмент планування часу. Своєрідний аналог паперового календаря, але з низкою переваг. У застосунку легко планувати події, зустрічі, запрошувати на корпоративні коли колег чи друзів, а також вмикати сповіщення, яке у визначений час нагадувати вам про найважливіше. Також онлайн-помічник може щоранку надсилати на email заздалегідь створений розклад.

Ще одна особливість — інтегрування з Google Workspace і Gmail та синхронізація з іншими інструментами Гугл. Маючи обліковий запис, ви можете користуватися календарем на будь-якому пристрої.

google_calendar

Нотатки Apple

Записник онлайн, зручна платформа для творчих особистостей, яким складно тримати в голові всі думки та ідеї. Hard skill сучасного сммника — вміння бачити і навіть передбачати тренди. Тому нотатник, який завжди під рукою, точно буде доречним: під час прогулянки, в черзі до лікаря, у громадському транспорті. Застосунок Apple — саме такий хелпер. За допомогою iCloud редагувати свої записи можна з будь-якого пристрою. 

Серед додаткових опцій — можливість сканувати та підписувати документи, а також закрити доступ до нотаток, щоб ніхто крім вас не мав змоги її переглянути.  

Етеншн: перед початком роботи переконайтеся, що на девайсі встановлена остання версія iOS. Застосунок є безкоштовним.
apple_notes

Asana

Додаток, що дає змогу організувати командну роботу над проєктом без використання електронної пошти. В програмі легко делегувати завдання, чітко окреслюючи дедлайни та прописуючи рекомендації до кожного ТЗ. Є опція автоматизації повторюваних завдань та звітів, щоб не витрачати час на однотипну роботу. Також можна контактувати з членами команди через відеоповідомлення. 

Важливо, що кожен учасник команди, долучений до проєкту в Asana, бачить, як розвивається процес, які етапи вже закриті і де потрібне доопрацювання. Після виконання конкретної таски в програмі з’являються казкові анімовані фігурки тварин, як похвала і мотивація. 

Застосунок є безкоштовним для невеликих команд — до 15 осіб. Наступні рівні мають ціну від 10 доларів, залежно від наповнення pro-версії.

asana_mobile

Notion  

Багатофункціональна платформа, що дає змогу організовувати як персональну, так і корпоративну роботу над одним проєктом чи одночасно кількома. В застосунку легко сортувати інформацію в базах даних, використовувати зручні в’юшки їх відображення та розподіляти між виконавцями. Тут можна створювати документи зі зображеннями та графіками, публікувати у веб і працювати з необмеженою кількістю сторінок та кастомних блоків навіть у безкоштовній версії. Робота з дошкою Kanban, понад 50 шаблонів таблиць та нотатників, зручний обмін повідомленням та редагування тасок безпосередньо у застосунку — Notion є ефективним для організації часу в digital marketing.  

Залиште свій email на головній сторінці The Instapreneurs, і отримуйте щомісяця новий контент-план в Notion від нашої команди.
notion_mobile

Trello

Ще один застосунок для продуктивної командної роботи. Додаток пропонує планування на дошці Kanban з можливістю змінювати актуальність завдань та доводити їх до рівня done. Також тут є зручні картки, які можуть слугувати як нотатник або ж основа для брейнштормінгу команди. 

Серед особливостей застосунку — широкий вибір інструментів для редагування, що дають змогу розставляти акценти та робити робочий процес більш творчим і яскравим. Якщо є відтерміновані завдання — їх легко приховати, щоб не відволікатися від більш гарячих тасок. Також працюють сповіщення, щоб завжди бути в курсі оновлень у робочому процесі та не перевіряти готовність завдання вручну. 

Доступна як безкоштовна якісна версія з широким набором функцій, так і платний рівень pro з додатковими фішками та збільшеними об’ємами.

trello_mobile

Як організувати роботу в Notion: лекція від The Instapreneurs

Мембери The Instapreneurs використовують додаток як для командної роботи, так і для особистих тасків. Ми ведемо у ньому таск-менеджер та трекери звичок, пишемо контент-плани, зберігаємо інформацію, плануємо зустрічі та бюджет тощо.

Хочете оптимізувати свою роботу та розібратись з Notion? Радимо подивитися лекцію від спікерки Уляни Кобзаревої «Як оптимізувати роботу команди в Notion». Уляна понад 4 роки організовує своє життя в цьому додатку та має офіційну сертифікацію по функціях Notion. 

lecture_notion

На лекції ви:

  1. Познайомитесь з базовим функціоналом, щоб стартувати ефективну роботу;
  2. Дізнаєтесь, як підтримувати порядок та системність у Notion;
  3. Навчитеся організовувати роботу та працювати з data base;
  4. Відразу все спробуєте на практиці разом з Уляною.

Після лекції ви зможете поставити всі питання, що цікавлять, спікерці.

Придбати лекцію можна за 850 гривень. Або ж скористатися максимально вигідною пропозицією та оформити місячну підписку на всі навчальні матеріали The Instapreneurs за 555 грн. 
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.