Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Штучний інтелект підкорює інфопростір. Розповідаємо, як побачити в ньому не конкурента, а помічника для диджитальних фахівців. Редакція The Instapreneurs зробила підбірку з найкращих AI-платформ для контент-мейкерів та маркетологів. 

Отримуйте від нас нью інформейшн для роботи з рекламою та маркетингом через імейл-підписку. 

So what: що таке штучний інтелект

Artificial intelligence (AI) — відомий нам як ШІ, тобто штучний інтелект — здатність певного програмного забезпечення «мислити» та «поводитися» як людина. Система відстежує закономірності, причинно-наслідкові зв'язки, робить висновки та приймає рішення за аналогією до людського мозку. 

Зетс інтрестінг: вперше про ШІ заговорили в 50-х роках XX століття. І за ці 70 років система виросла до неймовірних масштабів завдяки великій кількості даних, якими користуються у всьому світі.

Так Forbes підрахував, що з 2010 до 2020 років люди скопіювали, переглянули, вивантажили та спожили понад 59 трильйонів гігабайтів інформації. Це на 5000% перевищує показник попереднього десятиліття. Можна уявити, які показники будуть у 2030. 

Тож нью експіріенсу нам не уникнути.  За статистикою McKinsey 2021 року понад 55% компаній використовують у себе хоча б одну AI-платформу. За два роки ця кількість, ймовірно, ще зросла. Бо водночас за даними PWC 2022 року 96% користувачів ШІ планують ще активніше використовувати його в бізнесі. Наприклад, для аналізу ринку чи тестування рекламних інструментів.  А от ці ж респонденти відповіли, для підтримки яких бізнес-рішень їхня компанія використовуватиме ШІ у 2022 році.

Жарти, що ШІ забере роботу у диджитальних профі, відставимо. Бо сьогодні AI-системи — пьорфект помічники для генерації контенту, збору інформації чи роботи з аналітикою. Далі ділимося добіркою ШІ-платформ для маркетологів та креаторів.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

AI-платформи для контент-мейкерів 

Напрями застосування штучного інтелекту — такі ж різні, як і можливості людини. Він здатний розпізнавати елементи, порівнювати, обчислювати і навіть творити текстовий чи візуальний контент. Ці функції — помічні сммникам, контент-мейкерам, маркетологам. 

OpenAI

Став популярним в бізнесі за минулий рік, більш відомий як Штучний Інтелект GPT. Насправді OpenAI виконує більше функцій. Він поєднує:

  • GPT, який пише тексти;
  • Dall-E, що створює зображення;
  • Whisper, який розпізнає мовлення. 

У травні цього року компанія випустила безкоштовний додаток — штучний інтелект ChatGPT, щоб юзери затестували роботу їхнього ШІ. Інший функціонал є платним. Вартість залежить від складності задачі та кількості даних, яку треба опрацювати. Так фрагмент тексту на 750 слів може коштувати 0,03-0,06$, а зображення 1024*1024 — 0,02$. Повний прайс є за посиланням

Читайте у блозі від The Instapreneurs, як райтери, маркетологи та проджекти можуть використовувати ChatGPT для написання текстів.

Jasper AI

ШІ, що працює навіть із великими фрагментами тексту. Він може створювати CEO-оптимізований контент або дописи для соцмереж. Звісно, він теж працює в парі з людиною — контент-мейкером чи маркетологом, який ставить задачу і контролює якість. Додатково має відеогайди в YouTube з легким інструктажем для роботи. 

Jasper AI має кілька тарифів

  • 39$ на місяць — для одноосібної роботи над 1 проєктом;
  • 99$ на місяць — для команди і 3 проєктів;
  • окремі тарифи для бізнесу доступні через відділ продажів. 

Є безкоштовна пробна версія на 7 днів, щоб відтестувати платформу. 

Copy AI

Ще один помічник копірайтера та маркетолога. Має багато шаблонів для короткого контенту. Перевага цієї АІ-платформи — безкоштовний тариф. У ньому є певні обмеження, але точкові задачі до 2000 слів він закриває. Тарифи з розширеними можливостями є від 36 і до 3000$ на місяць — залежно від розміру команди та кількості проєктів. 

Окремо наша редакція створила добірку з 12 сервісів для роботи з текстом. Це топматеріал для no bullshit копірайтингу.

Midjourney

З візуалами AI теж працюють. Цей штучний інтелект малює, використовуючи опис, який дає йому людина. Запускається АІ через бота Discord. Є бета-версія для тестування, а також режим повної співпраці. 

Після старту нейромережа генеруватиме по 4 варіанти зображень на кожен ваш опис. Вартість роботи у різних тарифах — від 8 до 48$ на місяць. 

Synthesia.io

Потужна ШІ-платформа для роботи з відео. Вона перетворює текстові описи на ролики. Для старту є промо та тестова версія на 1 відео. Вартість для особистого використання  — 19,5$ на місяць. Для компаній є індивідуальні тарифи. Повний прайс та перелік функціонала в пакеті — за посиланням

AI-платформи для маркетологів

Для маркетологів теж є своя підбірка. Спростити збір інформації, порівняння даних та SEO-оптимізацію завдяки ШІ — теж easy. Для цього є окремі сервіси. 

FullStory

Система показує, які з ваших інструментів краще працюють для клієнтів. Нейромережа фіксує історію пересування по сайту або ж мобільному додатку. Додатково здатна пропонувати рішення для покращення результатів. Система стежить за курсором миші та всіма кліками. Показує, що саме блокує клієнта під час покупки. Вартість тарифів розраховується індивідуально, але для краштесту є безкоштовне 14-денне демо. 

Chatfuel

Створюйте власних ботів із допомогою ШІ від Chatfuel. Сервіс працює з месенджерами Facebook, Instagram, WhatsApp, а також власними сайтами. На вартість впливає кількість розмовних ланцюжків, які пройдуть через бота. Стартує ціна від 11,99$. На платформі є безкоштовна 7-денна пробна версія. 

Surfer

ШІ здатний аналізувати та оптимізувати SEO-матеріали. Він порівнює контент вашого сайту з конкурентами, показуючи варіанти, як підняти сторінку в пошуковику. Також визначає ключові слова для окремої ніші, робить аудит сайту й автоматично надсилає звіти про оптимізацію. Ціни на такого помічника — від 69 до 249$ на місяць. 

Хочете опанувати SEO-копірайтинг? Радимо подивитися лекцію The Instapreneurs «Як писати тексти, які сподобаються Google» від Поліни Медведєвої. Цей матеріал для тих, хто хоче збільшити органічний трафік на свій сайт (і заодно продажі) та зрозуміти алгоритми гугл для успішної SEO-оптимізації.

Поліна Медведєва — SEO Specialist @n8n.io. Фахівчиня вже 4 роки в маркетингу, співпрацює з англомовними ринками та SaaS продуктами, спеціалізується на product-led SEO та organic growth.

Після лекції ви:

  • розберетесь у тому, що таке SEO копірайтинг та як він допомагає сайту просуватись в топ позиції в Google;
  • дізнаєтесь, як обирати теми для контенту та шукати ківорди;
  • розберетесь, як має виглядати оптимізований контент;
  • дізнаєтесь, що таке E-E-A-T статті і навчитесь їх писати.
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Як прокачати диджитальні скіли з бібліотекою лекцій від The Instapreneurs

Для якісного саморозвитку ми створили окрему бібліотеку продуктів. Тут є лекції та диджитал-продукти, що полегшують роботу з контентом та маркетингом. Зокрема розповідаємо про:

  • PR-інструменти;
  • SEO-копірайтинг;
  • роботу креативних агенцій;
  • смм-базу та таргетовану рекламу;
  • нарощення лояльності бренду;
  • комунікації та ін. 

А ще даємо дизайн-темплейти, чеклісти для прогріву аудиторії та щотижня оновлюємо наш контент. Усе це доступно для наших підписників за 555 грн на місяць. Готуємо лише найтрендовіші теми та ділимося досвідом спікерів-практиків з реальними сучасними кейсами. 

Ми даємо можливості для прокачки своїх скілів в усьому, що стосується маркетингу, блогінгу та особистого розвитку. 

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.