Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Чи хотіли ви колись мати помічника, який буде працювати замість вас? Наприклад, напише резюме, зверстає невеличкий сайт, створить текстові креативи для рекламної кампанії або просто розважить вас дивними жартами? Компанія OpenAI створила такого помічника — нейромережу ChatGPT.

(ні, ми самі написали цей матеріал, без допомоги бота:) )

Лайк, сейв енд шер, а ще краще — підписуйся на корисну e-mail розсилку від нашої команди. Жодного спаму, лише щотижнева корисна інфа у форматі листа на твоїй пошті  <3

ЩО ТАКЕ CHATGPT

ChatGPT — це мовна модель штучного інтелекту. По суті, це чат-бот, який вміє брати активну участь в обговореннях та відповідати будь-які на питання.

Чому ChatGPT такий популярний? Він може виконувати завдання з різних сфер: програмування, копірайтинг, маркетинг, проджект менеджмент etc. Приклади ми наведемо далі.

Окрім цього бот навчається, запам’ятовує інформацію та розуміє контекст. Тому результат ваших запитів буде базуватися на знанні ШІ про вас, ваші задачі, побажання etc.

ЩО ВМІЄ CHATGPT ТА ЧИ МОЖЕ ВІН ЗАМІНИТИ ЛЮДИНУ

Rowan Cheung, автор блогу про новини в сфері ШІ, опублікував добірку «500+ найкращих підказок для користування ChatGPT». На цій сторінці в Notion зібрані понад 500 команд для бота за різними тасками. Check it!

Переглянути файл можна за цим посиланням

Тут ми залишимо лише невеликий перелік того, що вміє цей ШІ.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

CHATGPT ДЛЯ МАРКЕТОЛОГІВ

Це мовна модель, а не маркетинговий інструмент. Проте її skills використовують для створення маркетингових матеріалів. Наприклад, email-розсилок, дописів в соцмережі та описів продуктів. Варто пам’ятати, що це лише пропозиції — в будь-якому випадку потрібен спеціаліст для доопрацювання та узгодження.

Маркетологи можуть використовувати бот, щоб:

1/ Персоналізувати контент. Нейромережа вивчає дані ваших клієнтів і створює контент, що таргетований до людей з їхніми конкретними бажаннями та потребами.

2/ Створити seo-оптимізовані матеріали. Сервіс підбирає ключові слова, створює заголовки та метаописи, пише статті, які «бачить» Google.

3/ Надавати сервіс. На основі даних маркетологи навчають ChatGPT відповідати клієнтам на найпоширеніші запитання.

CHATGPT ДЛЯ РАЙТЕРІВ

Для контент-маркетологів і копірайтерів цей генератор контенту — ідеальний помічник у написанні текстів. Наразі бот вміє справлятися на 100% лише з англомовним контентом. З іншими мовами, в тому числі й українською, є певні issues.

Копірайтерам ChatGPT допоможе:

1/ Генерувати та підказувати нові ідеї для текстів, сценаріїв, відеороликів і надихати на написання дописів, статей в блог тощо.

2/ Редагувати текст та виявити помилки, покращити граматику, пунктуацію та стиль.

3/ Створювати контент: бот вміє писати оголошення для різних компаній і платформ, дописи в соціальні мережі, слогани та заголовки, електронні листи, створювати описи продуктів для сайту тощо.

Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

CHATGPT ДЛЯ ПРОДЖЕКТІВ

Проджект-менеджер DEMICON розповідає, що ця технологія дозволила компанії покращити сервісні операції клієнта з розробки програмного забезпечення.

Проджект менеджери використовують її для:

1/ Управління проєктами. ChatGPT розробляє плани та стратегії проєктів, надаючи інформацію про обсяг, графік, бюджет та управління ризиками.

2/ Структурування інформації, автоматизації заповнення форм або введення даних.

3/ Створення альтернативних рішень. Навчання ChatGPT на наборі даних проблем і рішень допомагає генерувати нові альтернативні ідеї. Це корисно для керівників команд, які хочуть знайти альтернативні рішення для проблеми, з якою вони стикаються.

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В CHATGPT

Компанія OpenAI створила список країн, де їхні продукти недоступні. Туди потрапила й Україна. Міністр цифрової трансформації, Михайло Федоров, звернувся до компанії з проханням відкрити доступ українцям. Відповіді поки що немає.

ПРОТЕ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ Є ІНШІ СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОМЕРЕЖІ

І перший з них — скористатись телеграм-ботом UA ChatGPT. Безкоштовно можна поставити 1 питання, а далі доведеться платити.
Ще один спосіб — розширення для браузера Chrome Merlin. Це додаток до пошукової строки в Google. Задаєте запит і бот допомагає його виконати.