Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вільний доступ до інформації, який дарує інтернет, має один недолік — її стає важко аналізувати. Тому користувачі все частіше покладаються на особисті рекомендації, ніж довіряють рекламним оголошенням. В цій ситуації репутація визначальна у розробці маркетингової стратегії.

LinkedIn — важливий елемент брендингу, проте мало хто використовує весь потенціал платформи. The Instapreneurs спробували розібратись, чим вона відрізняється від інших соцмереж та чому незамінна для зміцнення особистого чи корпоративного брендів. Підписуйтесь на нашу email-розсилку, аби залишатись в курсі бізнес-трендів та дізнаватись про найновіші маркетингові інструменти першими.

instapreneurs-general

Сила нетворку у LinkedIn

Професійна соціальна мережа LinkedIn була створена 2002 року, щоб об'єднувати фахівців різних галузей. На відміну від багатоцільових платформ, користувачі чітко розуміють її призначення і використовують для:

 • знайомства з брендами та незалежними фахівцями;
 • вивчення конкурентів;
 • рекрутингу та підбору виконавців;
 • поширення маркетингових кампаній та приваблення нових клієнтів;
 • позиціонування компанії, підвищення впізнаваності та лояльності;
 • пошуку партнерів та інвесторів;
 • виходу на міжнародні ринки;
 • побудови професійної спільноти;
 • просування соціальних ідей тощо.

Наразі платформа пропонує безліч інструментів та стратегій для реалізації цих цілей. В блозі соцмережі наведена статистика впливу брендингу на продажі. Проте рушійна сила LinkedIn не стільки контент, як взаємодія користувачів, що може стати початком довготривалих бізнес-стосунків, заснованих на спільних інтересах та цінностях. Про роль особистих контактів розповідає старший директор з продуктів LinkedIn Naman Goel у своєму матеріалі.

В лекції «Linkedin: як працювати з платформою, щоб вона працювала на вас» розказуємо, як визначити цільову аудиторію і розділити її на категорії, як оптимізувати профіль і зробити привабливим для потенційних контактів, як працюють алгоритми платформи та які типи контенту й інструменти просування сторінки вибрати.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Спеціалісти, які «живуть» в LinkedIn

З 1 млрд зареєстрованих на платформі людей лише близько 300 тис. — активні користувачі. Така пропорція означає, що привернути увагу значно легше, ніж в інших соцмережах. 60% користувачів орієнтовані на бізнес-інформацію, а отже відсоток лідів вищий, а випадкових відвідувачів — менший. Статистика щодо рекламних кампаній, лідогенерації та залученості аудиторії представлена на Engage AI.

Понад 60 млн людей щоденно шукають роботу в LinkedIn. Переважно це фахівці з вищою освітою, що працюють у сфері IT, фінансів та навчання на посадах, пов’язаних з продажем, менеджментом, інженерними роботами. 4 з 5 користувачів залучені до прийняття рішень у своїй організації — тобто вийти на «потрібну» людину значно легше. Географія охоплення:

 • США;
 • Індія;
 • Бразилія;
 • Великобританія;
 • Франція;
 • Канада;
 • Китай;
 • Італія.

Кількість користувачів з України у 2022 році сягала 3,6 млн. Більше офіційних даних щодо аудиторії представлено у щорічному звіті LinkedIn.

LinkedIn як інструмент персонального брендингу

Платформа найліпше підходить для взаємного розвитку, коли особистий бренд підсилює корпоративний і навпаки. Від створення спільного професійного контенту до взаємних відгуків після звільнення — вибирайте інструменти відповідно до етапу співпраці. Що таке employee lifecycle, які його фази та як залишити приємні враження від знайомства до прощання — розказуємо в статті «Employee lifecycle: аудит життєвого циклу співробітника»

how-to-employee-lifecycle-audit

Використання LinkedIn для просування особистого бренду дає можливість:

 • зарекомендувати себе як профільного фахівця; 
 • розповсюджувати інформацію про власний продукт чи експертизу;
 • приваблювати потенційних працівників/роботодавців/замовників;
 • об’єднувати однодумців для спільних проєктів;
 • стати інфлюенсером своєї галузі чи LinkedIn-амбасадором.
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

5 стратегій просування профілю в LinkedIn

Аби успішно використати широку мережу особистих контактів LinkedIn, виберіть декілька ефективних маркетингових стратегій:

 1. Створіть та оптимізуйте сторінку компанії, використовуйте лише якісні зображення та відео.
 2. Вкажіть бренд на особистій сторінці та сторінках топових фахівців, залучайте до взаємодії партнерів та клієнтів.
 3. Регулярно оновлюйте інформацію в профілях.
 4. Створіть спільноту за інтересами або доєднайтеся до тих, що вже існують, взаємодійте з цікавими людьми.
 5. Додайте платформу у маркетингову стратегію та відповідально підійдіть до створення контенту.
В одній з попередніх статей The Instapreneurs розповідаємо, що таке PR-стратегія, якими вони бувають, та описали 5 простих кроків формування.
how-to-create-a-pr-strategy
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Побудова особистого бренду: що, крім LinkedIn

Щоб зрозуміти, на що впливає персональна репутація і як вона може відображатись на маркетинговій стратегії компанії, рекомендуємо послухати лекцію «Особистий бренд для фаундерів та експертів». Спікерка Ксенія Мартовська, засновниця Martovska bureau — бутикової агенції з розвитку особистих брендів, — з 10-річним досвідом в комунікаціях розкаже:

 • з чого складається Personal brand та як оцінити його вплив на бізнес;
 • як перевірити свою репутацію тут і зараз;
 • як побудувати стратегію просування;
 • як визначити канали та тип контенту.

Ви отримаєте 6-місячний план розвитку ОБ, який можна одразу втілити у життя. Власникам бізнесу він допоможе посилити цінності компанії через особистий бренд, а експертам та фахівцям окремих галузей — підвищити свою «вартість» на ринку праці, просуватися по кар’єрі та відкривати нові професійні можливості.

osobistii-brend-dlya-faunderiv-ta-ekspertiv
Підписка на бібліотеку лекцій The Instapreneurs — від $14.99 на місяць — відкриває доступ до актуального навчального контенту з маркетингу, менеджменту та управління кар’єрою.