Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

15 корисних застосунків для job seekers

Конкуренція на ринку праці стає все більш жорсткою, тож пошук роботи наразі може стати справжнім викликом. Але завдяки розвитку технологій та великій кількості доступних онлайн-ресурсів тепер кожен може краще скласти резюме і підготуватися до співбесіди, щоб вигідно виділитися серед інших кандидатів. The Instapreneurs знайшли та проаналізували для вас 15 корисних застосунків, які можуть стати надійними помічниками у пошуку роботи. Let's read it!

Раніше ми писали про те, які сервіси допоможуть знайти роботу SMM-менеджеру.
smm-job-search

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Додатки для створення резюме: шаблони CV

Добре складене резюме може допомогти виділитися серед інших кандидатів. Але багато хто з тих, хто шукає роботу, не знає, як написати резюме. Спеціальні конструктори допомагають досить легко впоратися з цим завданням.

Resume.com

Пропонує десятки шаблонів для створення резюме чи супровідного листа. Надається можливість завантажити та відредагувати наявне резюме, створити нове або налаштувати один зі зразків резюме, запропонованих на сайті. Створене резюме має професійний вигляд.

Програма надає підказки під час написання, які можна використати, якщо важко знайти потрібні слова.

Сервіс безкоштовний.

Resume Genius

Найкращий варіант для тих, хто створює своє перше резюме. Сайт дозволяє зробити це усього за 12 хвилин, допомагаючи заповнити необхідні розділи (освіта, досвід роботи тощо) крок за кроком. Можна доповнювати та редагувати написаний текст, змінювати макет і стилі кольорів.

Вартість: завантаження створеного резюме — $3 (що розпочинає 14-денну пробну версію Resume Genius Pro) або $8 (що розпочинає місячний план підписки).

CV Engineer

Це проста програма для створення професійного резюме на смартфоні. У неї є 16 шаблонів на вибір, тому ви можете швидко ввести свою інформацію. Торкаючись кожного розділу, ви отримуєте поради та приклади.

Безкоштовна версія дозволяє надсилати або завантажувати перше резюме, а Pro версія за $6 надає необмежені завантаження і додаткові функції, такі як сканування резюме на помилки й поради щодо співбесід.

VisualCV

Ідеальний для людей творчих професій та тих, хто хоче презентувати свої навички візуально. Має готові шаблони та інструменти для створення інтерактивних резюме. Є безкоштовна пробна версія.

Базова версія дозволяє вибрати з професійних шаблонів та редагувати одне резюме. Pro версія за $15 доларів на місяць відкриває більше можливостей.

CakeResume

Ідеально підходить для креативних професіоналів та тих, хто хоче виділитися серед інших. Має інтерактивні шаблони резюме та можливість додавання медіафайлів, таких як зображення та відео. Безкоштовний доступ з можливістю преміумплану для додаткових функцій.

У статті від The Instapreneurs знайдете топові АІ tools для маркетологів та креаторів.
ai-tools-for-marketer

Сервіси для створення резюме українською

Не кожний застосунок для створення резюме підтримує українську мову, яка може бути важливою для змісту. Ловіть сайти, в яких вона передбачена.

Get Job

Це сервіс для створення резюме професійного вигляду за 15 хвилин. Підходить будь-кому. Пропонує шаблони, розроблені з урахуванням рекомендацій від HR-фахівців.

Базове користування безкоштовне, але доступні преміумплани на 1, 7 або 365 днів за $3.99, $5.99 та $14.99 відповідно.

SweetCV

Функціонал застосунку включає широкий вибір стилів та дизайнів для резюме, можливість завантаження фотографії та додавання портфоліо, редагування та збереження резюме для майбутнього використання.

SweetCV пропонує безкоштовний доступ до основних функцій, але також має платний план з додатковими можливостями.

Про найпопулярніші англіцизми та як правильно їх записувати українською розповідали у статті «Чекліст або чек лист: як диджитал-спеціалістам розібратися з англіцизмами».
how-to-write-new-ukrainian-words
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Онлайн-тренажери для проходження співбесіди

Хвилювання на співбесіді може завадити отриманню бажаної роботи. Тренуватися можна за допомогою спеціальних онлайн-тренажерів.

Interview Warmup

Платформа на базі штучного інтелекту, яка забезпечує імітацію співбесіди з реальним рекрутером. Інтерактивність сервісу, можливість відповідати на питання голосом або текстом, а також отримання оцінки успішності після сесії сприяють ефективній підготовці.

Вартість: безкоштовно.

Big Interview

Підходить для будь-якої професії. Містить тренувальні відео, інтерактивні завдання та можливість запису відповідей для подальшого аналізу. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Вартість: безкоштовний пробний період, після чого платний доступ.

Interview GPT

Простий у використанні та ефективний сервіс на базі штучного інтелекту. Надає технічні запитання, відповідні до посади, та ціннісні, які допомагають визначити, чи є метч з компанією. Можна обирати тип співбесіди залежно від вакансії та фірми.

Вартість: безкоштовно.

Prepfully

Для всіх, хто хоче ґрунтовно підготуватися до співбесіди. Надає гайди, каверзні запитання та можливість практикуватися з ментором або користувачем сайту.

Вартість: Від $10 до $50 на місяць залежно від пакета.

InterviewBuddy

Зручний вебсайт для імітації співбесіди, однією з видатних особливостей якого є детальна таблиця результатів інтерв’ю з показниками ефективності та вичерпним відгуком про ваші сильні та слабкі сторони.

Вартість: залежить від вибраного пакету, але є доступні опції для різних бюджетів.

Інші корисні ресурси для тих, хто шукає роботу

Долати перепони на шляху до омріяної посади допоможуть ці платформи.

  1. Glassdoor. Аналізує дані про ринок праці, щоб надати користувачам інформацію про тенденції на ньому та оцінки компаній для знаходження найбільш привабливих вакансій. Крім безкоштовних можливостей, які включають перегляд відгуків про компанії та зарплатні дані, Glassdoor пропонує платні плани для роботодавців та платні підписки для користувачів.
  2. Kickresume AI. Сервіс, який допомагає покращити резюме і зробити його більш релевантним до опису вакансії. Наприклад, він рекомендує, які ключові слова додати, щоб заявка пройшла через фільтри та мала більше шансів зацікавити рекрутера. Сервіс платний. Він пропонує різні тарифні плани з різними функціями та можливостями.
  3. Teal. Безкоштовний трекінг резюме. Допомагає простежити, в яку компанію було відправлено резюме за допомогою цього сайту, і не забути, яка компанія відповіла, а яка — ні. Аналізує резюме користувачів та рекомендує вакансії, що відповідають їхнім потребам. З усіма цими застосунками подолати конкуренцію та отримати роботу, яка відповідає вашим навичкам та інтересам, значно простіше.
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Як знайти роботу мрії: лекція з практичними порадами від The Instapreneurs

Якщо хочете дізнатися, як знайти роботу в наш час, і отримати перевірений гайд, радимо послухати лекцію Каріни Алєксєєнко «Як шукати роботу мрії».

Каріна — досвідчений ІТ Рroject manager та ментор, вела проєкт в 60+ людей. Працювала бізнес-тренером, рекрутером та HR-директором. Тож знає про всі нюанси найму і розкриє секрети, які допоможуть отримати бажаний офер.

how-to-find-job-lecture

Після лекції ви

  • Зможете підготуватися до пошуку роботи та розробити карʼєрний план.
  • Оновите СV та Linkedin під релевантну вакансію.
  • Дізнаєтеся, як підготуватися до співбесіди.
  • Вивчите особливості пошуку роботи за кордоном та у сфері ІТ.

Кому буде корисно

  1. Digital-спеціалістам. Ви отримаєте конкретні інструменти, щоб ефективно реалізувати плани щодо кар'єрного зростання.
  2. Тим, хто хоче працювати за кордоном. Зрозумієте, що треба враховувати під час пошуку роботи на ринку США та Європи та сформуєте свій карʼєрний план на короткотривалий та довготривалий період.
  3. Усім, хто прагне кар'єрного зростання. Навчитесь стратегічного планування та зможете оптимізувати процес пошуку роботи.
Лекція коштує 850 грн. Підпишіться на бібліотеку лекцій The Instapreneurs, щоб отримати необмежений доступ до цієї та інших корисних лекцій лише за 555 грн на місяць. Приєднуйтесь до спільноти успішних людей, які постійно навчаються та розвиваються разом з нами.