Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Круті вакансії для smm-ників із високими зарплатнями існують не тільки на rabota.ua та work.ua. Редакція The Instapreneurs зібрала 10 сервісів для пошуку українських та міжнародних проєктів. Ви знайдете телеграм-канали з SMM вакансіями, сайти роботи та чати ком’юніті смм-фахівців. Ці джерела вакансій підходять як для джунів, так і для middle-спеціалістів. 

Нагадуємо, що у The Instapreneurs є щотижнева email-розсилка. Без спаму — тільки корисна та унікальна інформація зі світу диджитал, а також оновлення лекцій та нашої бібліотеки продуктів. Залишайте email у віконці 👇

Телеграм-канали з SMM вакансіями 

Goodjob — канал від освітньої та кар’єрної платформи з однойменною назвою. Тут не тільки вакансії, а ще й круті освітні матеріали для тих, хто шукає роботу. 

Нещодавно ми публікували інтерв’ю із СЕО платформи Даною Окоманюк. Ми розпитали про сам проєкт, а також про те, на які позиції найчастіше наразі наймають українців закордоном. Читайте матеріал за посиланням. 

Дзен — канал від української HR-агенції Дзен. Тут публікують усе, що пов’язано з роботою. Наприклад, як написати мотиваційний лист, як підготуватися та пройти співбесіду, як організувати робочий час та багато іншого. 

Бліц — канал про комунікації для медійників, копірайтерів, сммників, піарників та маркетологів, що веде Анна Абліцова, спеціалістка з комунікацій. Тут ви знайдете дописи про рекламу, тексти і, звичайно, вакансії від топових українських та міжнародних компаній. 

Базу збирає вакансії — канал від української блогерки та інфлюєнсерки Олени Базу. Тут знайдете вакансії по маркетингу, дизайну та фотографії, отримаєте відкриті робочі місця для копірайтерів, сммників та авторів.

Крезюме — канал від української агенції соціальних проєктів Platfor.ma. Щодня тут з’являються по 3-4 вакансії в креативній індустрії: smm-ники, дизайнери, копірайтери, піарники тощо. 

Докладніше про професію, обов’язки та навчання на SMM-менеджера ми розповідали у статті «SMM-менеджер: хто це та чим займається»

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Чат ком’юніті The Instapreneurs

Чат The Instapreneurs  або спільнота true інстапренерів в Telegram. На червень 2023 року нас уже 800 мемберів. Це ком’юніті представників креативних професій: смм-спеціалісти, маркетологи, дизайнери, email-маркетологи, PPC-фахівці, проджект менеджери. 

Чат розподілений за категоріями та тематичними гілками: 

  1. #general та #нетворкінг — основні переговорки для знайомств, питань на теми маркетингу, анонсів нових продуктів The Instapreneurs;
  2. #вакансіїї — місце для job offers. Сюди мембери додають вакансії українських та міжнародних компаній, агенцій або просто шукають фахівців у свою команду. 
  3. #спеціалісти — чат для того, аби заявити про себе, знайти майбутніх колег або роботу.  
  4. #bloggerschat — гілка для блогерів, де можна обмінюватись досвідом, домовлятись про взаємний піар тощо. 
  5. #книжки — мініклуб book lovers. Тут обговорюють книжки, просять рекомендації або продають те, що вже прочитано. 
Breaking news: в освітній платформі The Instapreneurs доступна за підпискою

Що це означає? Тепер всі лекції з маркетингу, блогінгу, контенту можна отримати за 555 гривень на місяць. Доступ до матеріалів відкривається відразу після оплати, а скасувати підписку можна у будь-який момент. Всі оновлення також входять — тобто, якщо на платформі з’являється нова лекція, то вона автоматично ваша. 

Crazy fact: вартість усіх лекцій на червень 2023 року складає 10 200 гривень. Із підпискою ви економите 95% коштів та отримаєте всі матеріали лише за 555 гривень на місяць. 

Як оформити підписку? Це можна зробити сторінці будь-якої лекції під час оплати або на головній сторінці сайту за цим посиланням.

Job-платформи: сайти для пошуку роботи

Happymonday — платформа для розвитку кар’єри, де публікують актуальні вакансії з можливістю працювати віддалено або в європейських містах. 

На сайті приємний та інтуїтивно зрозумілий юзер фейс. Можна відсортувати вакансії за професією, рівнем позиції, форматом роботи, локацією. 

Окрім цього тут створюють контент для тих, хто шукає роботу: про кар'єрне зростання, пошук роботи, створення резюме та портфоліо тощо. Happy Monday проводять дослідження ринку праці, беруть інтерв’ю в експертів з кар’єрного розвитку, діляться новинами провідних компаній. 

Djinni — спеціалізований сервіс для пошуку роботи в українському ІТ і ремоут. Головна фішка Джина — анонімний пошук роботи: ви описуєте свій досвід і очікування від роботи у профілі кандидата, а компанії надсилають пропозиції з вакансіями. Заповнення профілю займає декілька хвилин і виглядає отак: 

Не дивлячись на те, що платформа позиціює себе як майданчик для пошуку IT-спеціалістів, тут a lot of marketing lovers. Наприклад, тільки за одним запитом «smm manager» ми знайшли 67 вакансій. Try it, why not?! 

DOU.ua — спільнота українських програмістів із вакансіями, описами компаній, лайв стрічкою для спілкування та обговорень, аналітика ринку праці, блог з експертним контентом, календар з подіями. 

Проте окрім IT-спеціалістів на платформі шукають й smm фахівців. Це, наприклад, видача за одним пошуковим запитом — 27 вакансій

 

Bonus: американський блогер та маркетинг-консультант Ryan Robinson у своєму блозі зібрав 65 найкращих сайтів для віддаленої роботи. Тут ви знайдете перелік ресурсів для маркетологів, дизайнерів, копірайтерів та інших професій креативних індустрій з усього світу. 

Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Курс SMM Star(t) від The Instapreneurs

Курс SMM Star(t) від The Instapreneurs — перше ґрунтовне навчання від CEO та founderки Вероніки Сенькіної. Курс підходить як для початківців, так і для middle-спеціалістів

За 2 місяці навчання студенти опанують всі аспекти роботи в SMM-сфері: маркетинг-стратегія, створення контенту та використання Figma, робота з AI, PR та інфлюєнс-маркетинг в контексті соцмереж, маркетинг-аналітика та бюджет. Детальніше про наповнення курсу читайте на сайті. 

Ключовим моментом у навчанні є практика. Студенти працюватимуть над розвитком реального проєкту та його презентацією для клієнта. Тож одразу після завершення курсу у вас буде готовий кейс, який можна додати у портфоліо та резюме. Окрім цього, ви отримаєте широке поле для нетворкінгу та контакти smm-спеціалістів і власників бізнесу. 

Курс SMM Star(t) від The Instapreneurs — реальна можливість знайти роботу відразу після завершення навчання. Старт 3 липня. Реєструйтеся за посиланням. 
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.