Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Штучний інтелект — крута штука, яка може значно полегшити життя digital-спеціалістам. Чого він тільки не може: писати тексти, підбирати ключові слова, розробляти маркетингові стратегії та ще безліч усього. Але як й будь-яким інструментом, їм ще треба вміти користуватися. The Instapreneurs зібрали приклади 10 AI-промптів для маркетологів, копірайтерів, SEO-спеціалістів, щоб ви розуміли, як знайти спільну мову з Chat GPT і отримати бажаний результат.

the-instapreneurs-lectures

Не пропустіть важливі новини зі світу диджитал. Підпишіться на щотижневу імейл-розсилку The Instapreneurs, щоб отримувати найсвіжішу інформацію про нові тренди, корисні лайфхаки від спеціалістів-практиків та вигідні пропозиції з професійної освіти.

Що таке промти та кому вони корисні

Chat GPT використовує потужні алгоритми машинного навчання та нейронні мережі. Це дозволяє йому ефективно працювати з великими обсягами даних та генерувати змістовні відповіді, враховуючи контекст та потреби користувача. Але AI не може розуміти людину з півслова. Тому коли даєте завдання Chat GPT, важливо формулювати його максимально чітко, вказуючи на конкретні аспекти, які вас цікавлять.

Промпти — це своєрідні інструкції, технічні завдання для штучного інтелекту, що допомагають зосередити його на необхідних моментах і зробити взаємодію з ним більш результативною.

Можуть використовуватися для пошуку ідей, розв'язання проблем, створення контенту тощо. Мають різні форми — питання, запити на виконання завдань, вказівки для дій. Промпти корисні для всіх, хто використовує штучний інтелект у своїй роботі, зокрема маркетологам, копірайтерам, SEO-спеціалістам, сммникам. Які ще AI-платформи, крім Chat GPT, корисні для маркетологів та креаторів, розповіли в цій статті.

ai-tools-for-marketers

Пам'ятка для роботи з мовними моделями: 

 1. Вони не вміють «придумувати» нову інформацію. Наприклад, не зможуть віднайти ліки проти невиліковного захворювання або провести дослідження. Моделі лише прогнозують слова.
 2. Мовні моделі слідують прикладам. Штучний інтелект зможе краще згенерувати відповідь, якщо ви покажете йому приклад або референс, як ця відповідь має виглядати.
 3. Фактчекінг обов'язковий. Моделі навчені за будь-яку ціну продовжувати текст, навіть якщо цей текст не є правдою. Тому завжди перевіряйте те, що видає вам штучний інтелект.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Як спілкуватися з Chat GPT, щоб отримати потрібні відповіді

Отримати максимальну користь від спілкування з Chat GPT можна, дотримуючись кількох основних принципів. Ловіть найважливіші 👇

Пропишіть системне повідомлення

Системне повідомлення — це перше повідомлення до моделі, яке задає тон та розповідає їй, як потрібно діяти. Все це зменшує кількість «галюцинацій» від боту коли він чогось не знає і продовжує писати текст. А ви отримуєте відповідь, що найбільше наближена до правди.

Наприклад: [Ти експерт з маркетингу. Надавай результати відповідей з посиланнями на відповідні ресурси, якщо це необхідно. Давай короткі та точні відповіді на запит. Якщо ти чогось не знаєш, то обов'язково повідом мені про це, чітко написавши «Я цього не знаю»].

В Chat GPT таке повідомлення можна задати за замовчанням. В лівому нижньому куті натисніть на своє ім'я, потім Customize ChatGPT. Ви побачите вікно, де можна налаштувати бота під себе. Додайте туди більше інформації про себе: хто ви, чим займаєтеся, над яким проєктом працюєте. За потребою введіть дані про цільову аудиторію проєкту, голос бренду, задачі тощо.

customize-chatgpt

Покажіть боту приклад

Ідея цього промптингу доволі проста: якщо вам важливий формат відповіді та у вас є референс, як вона має виглядати — покажіть це боту.  

Попросіть ШІ згенерувати промпт

Це такий tricky лайфхак, особливо коли ніяк не виходить згенерувати хороший запит. Наприклад, ви хочете написати статтю для Лінкедин, але не знаєте, який промпт задати боту — запитайте у нього.

Підбиваючи підсумки, маємо такий алгоритм дій: 

 1. Формулюйте свої запитання та вимоги ясно та конкретно, щоб уникнути непорозумінь.
 2. Подавайте інформацію послідовно, крок за кроком. Це допоможе зберегти логіку спілкування та отримати більш точні відповіді.
 3. Уточнюйте контекст запиту, щоб штучний інтелект краще розумів ваші наміри та потреби.
 4. Будьте готові взаємодіяти з системою, ставити уточнювальні питання та вносити корективи в процес взаємодії.

Використовуйте штучний інтелект, але не покладайтеся на нього повністю. Спирайтеся на власні креативні та аналітичні здібності.

Приклади промтів chat gpt: для маркетологів, email, SMM та SEO

Підготували для вас приклади Chat GPT promts, які можна використовувати як у готовому вигляді, так й у якості зразків, що можуть навести на потрібну думку.

Промти для маркетологів

 1. Створи рекламну кампанію про [компанія, продукт або послуга], орієнтовану на [цільова аудиторія]. Додайте ключові повідомлення та слогани та виберіть найкращі медіаканали для реклами.
 2. Перелічи типові проблеми, з якими стикається [опис персони покупця].

Промти для e-mail-маркетологів

 1. Я хочу залучити клієнтів, які не робили покупок у моєму магазині протягом останніх 3 місяців. Надай мені можливі пропозиції, рядки теми, CTA та ідеї для електронного листа, щоб зв’язатися з ними та переконати зробити покупку. [Опис мого товару].
 2. Я хочу покращити ефективність своїх кампаній електронною поштою. Чи існують якісь стратегії оптимізації тем, щоб уникнути позначення спаму?
prompt-for-email- marketers
Відповідь Chat GPT

Промти для копірайтерів

 1. [Додайте деталі про продукт/послуги] Допоможи мені написати CTA для цього продукту/послуги, щоб досягти мети [вкажіть вашу мету]. Заклик до дії має бути цікавим, прямим і містити сильні слова. Також він має створити відчуття терміновості.
 2. Перепиши цей опис продукту [вкажіть тон], щоб він звучав переконливіше для [цільова аудиторія]: [додайте опис продукту].
 3. Ти експерт із написання текстів. Допоможи покращити текст, який я тобі надам. Зосередь свою увагу на структурі тексту, граматиці та стилі, проте бери до уваги мій авторський стиль та тональність. Важливо, щоб твій текст був написаний без граматичних помилок, був добре структурований. Напиши такий текст, який людині буде цікаво дочитати до кінця. [Надайте інформацію про тип тексту: стаття, допис в соцмережі, email-лист тощо]. [Ось текст, який треба покращити].

Докладніше про те, як використовувати Chat GPT в роботі з текстами, розповідали в цьому матеріалі — переходьте за посиланням або тисніть на банер.

chat-gpt-for-copywriters

Промти для SEO-спеціалістів

 1. Напиши X підзаголовків H2 і H3 для публікації в блозі на тему [тема]. Переконайся, що заголовки й підзаголовки містять не більше 60 символів і привабливі.
 2. Згенеруй теги hreflang для сайту [домен сайту] мовами: [перелік мов]
prompts-for-seo
Відповідь Chat GPT

Промти для SMM-менеджерів

 1. Створи тримісячний календар кампанії в соціальних мережах для нашого продукту, щоб [вставити ціль] і згадати канали, на яких ми повинні зосередитися.
 2. Напиши 10 ідей для reels на тему [тема для відео] у блог, де цільова аудиторія [факти про цільову аудиторію]. Надаю приклади тем, які я використовував раніше.
Копіюйте або редагуйте під ваш випадок і вставляйте у віконце спілкування Chat GPT. Successful communication with artificial intelligence!
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

AI для маркетологів: як працювати з промтами — лекція від The Instapreneurs

Хочете більше дізнатися про те, як підвищити свою продуктивність за допомогою AI-промтів? Тоді вам варто послухати лекцію про штучний інтелект від The Instapreneurs від Михайла Кушніра — кофаундера DestiLabs, де допомагають стартапам та малому бізнесу увійти у світ АІ.

Про що ви дізнаєтеся з лекції про AI

 • Логіка роботи АІ: зображення та мова.
 • АІ як заміна усьому: чи дійсно це так?
 • Приклади: автоматизації відповідей, покращений пошук в Gemini AI тощо.
 • Огляд АІ продуктів: сфера застосування, вартість, плюси та мінуси.
 • Як зробити реалістичні фото за допомогою АІ.
 • Структура промпту та Tips & Tricks.

Після лекції можна письмово ставити питання спікеру. Детальна відповідь на нього надійде на вашу поштову скриньку протягом тижня.

Кому буде корисно:

 1. Диджитал-спеціалістам, які хочуть працювати швидше та ефективніше. Ви зрозумієте, які задачі зможете оптимізувати за допомогою АІ й завдяки цьому покращити свою продуктивність в проєктах.
 2. Креаторам та інфлюенсерам. За допомогою АІ ви зможете оптимізувати свій час, генерувати ідеї, покращувати тексти та візуальний контент своїх соцмереж.
 3. Всім, хто цікавиться темою ШI. На лекції ви познайомитеся з можливостями АІ, отримаєте конкретні приклади його використання та зрозумієте, в яких сферах штучний інтелект може спростити ваше життя.

Що ви отримаєте на лекції про штучний інтелект

 • Дізнаєтеся, як працює АІ у генерації тексту та зображень.
 • Зрозумієте, як можна застосовувати АІ в роботі, щоб підвищити ефективність виконання задач.
 • Навчитеся автоматизації відповідей, генерації реалістичного контенту та створенню фіктивних образів.
 • Отримаєте структуру промпту та Tips & Tricks для роботи.
 • Розберетеся, як за допомогою АІ можна наслідувати стиль бренду та створювати реалістичні фото.
 • Отримаєте перелік продуктів з описом їх вартості, сфер застосування та основних переваг.
Лекція коштує 850 грн. Підпишіться на бібліотеку лекцій The Instapreneurs, щоб зекономити, регулярно отримуючи 4 нові лекції та повний доступ до всієї бази за $14,99, $19.99 або $29.99 на місяць. Підвищуйте свій рівень знань та розвивайтеся разом з нами!
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.