star-icon
4.7
(9 оцінок)

Креативний копірайтинг у маркетингу

Всього за 1 годину навчись створювати креативний копірайт, який буде відображати ідентичність бренду та продавати продукт

Дивитись лекцію
у підписці від $14.99/міс
Про лекцію:
Всього за 1 годину навчись створювати креативний копірайт, який буде відображати ідентичність бренду та продавати продукт
Дата виходу  лекції:
Червень 2024
Copywriting
Про спікера:
Катерина Бухаріна
Понад 5 років у копірайтингу. Ex-креативна копірайтерка мережі G×Bar, працювала з навчальними проєктами FranchRise Лєри Бородіної та «СТРУС» Паші Вржеща. Зараз пишу для брендів: UNICO, Rute та інших; допомагаю розробляти TOV та комунікації під запуск.
Соціальні мережі:
Структура лекції
01
Головне, що потрібно знати про креативний копірайтинг
Приклади тексту, що продає та креативність, як розвʼязання задачі не стандартним способом. Як описати та сформувати TOV за допомогою матриці визначення голосу бренду.
02
Ознаки (не)провальної комунікації
Основні критерії, яким має відповідати успішний креативний текст. Як визначити провальну комунікацію, проаналізувати її та навчитись тримати фокус на систематичному покращенні.
03
Як адаптувати текст під різні канали комунікації
Формуємо key message, вчимося аналізувати стилі спілкування кожного каналу та використовувати різні образи. А також розбираємось, як покращити текст, не руйнуючи власної ідентичності.
04
Де шукати натхнення та фрази для своїх текстів
Добірка ресурсів для натхнення та ключі для розкриття твоєї креативності. Навчишся робити так, як ніхто не робить і виділятися в своїй сфері.
Кому буде корисно?
computer-icon@4x
Маркетологам та SMM-спеціалістам
Розберемось, як адаптувати текст для різних каналів комунікації, формувати key messages та наповнювати їх образами. А також на які орієнтири спиратися під час аналізу креативного тексту і визначати копірайт, що продає.
mouse-icon
Копірайтерам та бренд-менеджерам
Навчимось створювати креативні тексти, які максимально відповідають ідентичності бренду і в результаті сформуємо систему, яка допоможе зробити твій копірайтинг автентичним і ефективним. А ще лектора поділиться порадами, де шукати натхнення та фрази для своїх комунікацій та як розкрити свою креативність.
money-icon
Підприємцям та власникам бізнесу
На цій лекції ти отримаєш розуміння важливих ознак успішної комунікації та ефективного маркетингу. Навчишся правильно оцінювати результати креативного копірайтингу, що допоможе покращити комунікаційні стратегії та підвищити ефективність бізнесу.
Після лекції ти:
love-icon
Зрозумієш, на які орієнтири спиратися під час аналізу креативного тексту, розглянеш приклади копірайтингу, що продає, і навчишся розв’язувати завдання нестандартними способами, керуючись власною ідентичністю.
spongebob-icon
Навчишся виражати ідентичність у комунікаціях через чітке визначення tone of voice бренду та зрозумієш, як зробити його максимально влучним за допомогою матриці для визначення TOV.
textbook-icon
Створиш систему, яка чітко визначає, що стосується твого бренду, а що точно не про нього, щоб твій креативний копірайтинг був максимально трушним.
computer-icon
Розбереш важливі ознаки успішної комунікації, зрозумієш, що стоїть за ефективним маркетингом, та навчишся правильно оцінювати результати креативного копірайтингу.
money-icon
Будеш вміти адаптовувати свій текст для різних каналів комунікації, формувати key message та наповнювати їх образами, які допоможуть закріпити асоціації бренду з певною тематикою.
notebook-icon
Отримаєш універсальні поради щодо покращення текстів без руйнування власної ідентичності, дізнаєшся, де шукати натхнення та фрази для своїх комунікацій, і зрозумієш, як розкрити свою креативність.
star-icon
4.6
кількість оцінок
текст тегу

ФОП для digital-спеціалістів

Всього за 1 годину розберись із ключовими особливостями ведення ФОП в Україні для digital-спеціалістів та веди свою підприємницьку діяльність легко та комфортно.

Дивитись лекцію
у підписці від $14.99/міс
Про лекцію:
This is some text inside of a div block.
Дата виходу  лекції:
This is some text inside of a div block.
категорія
тег
Про спікера:
@oksana_novikova
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.