Посиль своє резюме, щоб з роботою мрії нарешті стався метч!

Вся бібліотека лекцій The Instapreneurs у твоїй підписці
Оформлюй підписку та дивись будь-яку лекцію The Instapreneurs в будь-який час.
Безкоштовний доступ до нових лекцій — щомісяця додаємо у твій кабінет 3-4 нові лекції
Щомісяця ми додаємо на платформу нові лекції — оф корз, ти отримуєш доступ до них фрі оф чардж!
Якщо знань достатньо, зупиняй підписку в будь-який час
Розуміємо, що ти буваєш бізі, роблячи цей світ кращим — тож можеш призупинити або відмінити підписку в своєму особистому кабінеті! Пам’ятай, що бібліотека лекцій — як  абонемент, оновлюється щомісяця.
4.5
(133 відгуки)
ТОП-5 за переглядами у лютому

Як запустити свій інфопродукт

За одну годину розповідаємо, який є алгоритм запуску інфопродукту, які є воронки та ділимось структурою прогріву й форматами запусків
Дивитись лекцію
від $14.99/міс
Вероніка Сенькіна
Про спікера:
CEO & founder платформи The Instapreneurs та Co-founder бренду Matchaer, а також E-Commerce Marketing Manager в IT-стартапі Petcube. Ex-SMM Specialist Porsche. Авторка курсів Marketing Star(t) та SMM Star(t).
Соціальні мережі:
Дата виходу:
Січень 2023

Структура лекції

01
Чекліст та етапи запуску інфопродукту
Отримаємо покроковий план запуску інформаційного продукту. Визначаємось, на яку аудиторію краще робити запуск, яка ціль продукту, у чому різниця між холодною, теплою та гарячою аудиторією. 
02
Прогрів у блозі: що це та як з ним працювати
На прикладах розбираємо, як сегментувати аудиторію та які теми підбирати для прогріву на основі сегментації. Дізнаємось поняття pre-product: бізнес-модель інфопродукту, структура навчання, методологія, сайт, відкриття продажів тощо.
03
Технічна підготовка: які платформи обирати
Спікерка надасть список платформ, які знадобляться під час запуску продукту. Дізнаємось, де проводити вебінар, як налаштувати оплати, як записувати лекції та вебінари, де монтувати уроки тощо. 
04
Що робити після запуску: постпрогрів 
Дізнаємося, як формувати інтерес на наступні потоки та підігрівати цікавість до продукту. Розберемо 5 варіантів дій для постпрогріву та дізнаємося, кому він потрібен. 

Експертам

Якщо ти вже маєш блог та є експертом у певній ніші, дізнаєшся, як монетизувати свої знання через створення інфопродукту, який алгоритм його запуску і який формат інфопродукту підійде саме тобі. Зрозумієш, як самостійно, без допомоги продюсера робити свій перший запуск.

Початківцям у продюсуванні

Якщо ти хочеш розвиватися у сфері продюсування експертів, ця лекція допоможе розібратися, що таке інфопродукт, які є формати освітніх продуктів, покроковий алгоритм запуску і які моменти потрібно знати продюсеру.

Digital-спеціалістам

Розберемо, як працюють запуски і яким є алгоритм монетизації блогу через запуск освітнього продукту. Ти зможеш дізнатися, як за допомогою запусків і прогрівів почати ефективно продавати свої послуги і заробляти через свій блог вже зараз.

Дізнаєшся головні етапи, які необхідні пройти, створюючи власний інфопродукт або для клієнта

Зрозумієш, яким має бути наповнення освітнього продукту

Отримаєш мотивацію та навчишся монетизувати свої знання

Навчишся сегментувати аудиторію та зрозумієш, на кого орієнтуватися

Дізнаєшся все про прогріви та як їх проводити у власному блозі

Отримаєш чек-ліст із покроковим алгоритмом для запуску

Придбати підписку

З цією лекцією також обирають: