Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Історія Cron та Notion

У 2022 році Notion придбав календар Cron та вирішив його повністю інтегрувати у свій простір. 17 січня 2024 року Raphael Schaad, засновник календаря, повідомив, що Cron припиняє існування і перетворюється на новий додаток — Notion Calendar. Хоча Ноушн вже давно має календар для своїх робочих просторів, він завжди був відірваний від таких сервісів, як Google Calendar.

Нещодавно редакція The Instapreneurs разом із психотерапевтами сервісу Mentoly дізнавалися, як планувати свій час та роботу так, аби не «зловити» токсичну продуктивність. До речі, із самим поняттям теж розібралися. Читайте в матеріалі «Токсична продуктивність: як її розпізнати та подолати».

toxic_productivity

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Як використовувати Notion Calendar

Новий додаток має подібний дизайн до Cron. Тому, якщо ви коли-небудь користувалися ним, відразу відчуєте себе як риба у воді. В принципі, як із Google Calendar. Notion Calendar має простий та мінімалістичний, юзер френдлі дизайн. Має елементи календаря від Apple, а ще світлий і темний режими. Перейдемо до найцікавішого — для яких цілей використовувати новий додаток.

Функції: що ви можете разом з календарем

Керувати часом та завданнями разом зі своєю командою

Якщо ви ведете Notion спейс, то тепер керувати тасками стає легше. Можна синхронізувати бази даних, щоб переглядати та оновлювати дедлайни із подіями календаря.

Бачити свій розклад дня в menu bar

Такий функціонал вже був у Cron. Ви можете переглядати свій розклад завдань та під'єднуватися до мітингів відразу з menu bar — зручно, адже не треба заходити в додаток окремо. Все це на десктопній версії.

notion_calendar_menubar

Робити нотатки зустрічей

Тепер під кожний міт, який відбувався з календарем, можна створити нотатку — вона відразу інтегрується в data base. Так ви будете мати повний контекст кожного колу.

notion_notes

Дозволити іншим забронювати ваш час

Функціонал доволі схожий на Calendly, проте тепер непотрібно використовувати ще один додаток. Тепер в Ноушн можна надіслати посилання на свою доступність і розклад, щоб інші могли забронювати час з вами. Плюс є можливість автоматично заблокувати зайняті слоти у всіх календарях. Проте на відміну від Calendly, ви не можете створювати повторювані розклади.

Інтеграції, мобільний додаток, тарифи

Наразі Notion Calendar доступний лише для IOS. Проте розробники запевняють, що незабаром з'явиться версія і для Android-користувачів. Для комп'ютерів доступний на Mac та Windows.

Зображення мобільної версії Notion Calendar

Щодо інтеграцій з іншими сервісами: поки новий календар синхронізується лише з акаунтами Google Calendar. В Notion запевняють, що мають плани на додавання й інших інтеграцій, зокрема з Outlook та iCloud. Для відеоконференцій є синхронізація з Google Meet та Zoom.

Української мови в аплікейшн поки немає, проте є інші 12: англійська, японська, корейська, французька, німецька, іспанська, португальська, данська, голландська, фінська, норвезька та шведськ.

Використання додатка — безкоштовне. Завантажуйте за посиланням and take your time.

Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Як оптимізувати роботу з Notion: лекція The Instapreneurs

Мембери The Instapreneurs використовують додаток як для командної роботи, так і для особистих тасків. Ми ведемо у ньому таск-менеджер та трекери звичок, пишемо контент-плани, зберігаємо інформацію, плануємо зустрічі та бюджет тощо.

Хочете оптимізувати свою роботу та розібратись з Notion? Радимо подивитися лекцію від спікерки Уляни Кобзаревої. Уляни понад 4 роки організовує своє життя в цьому додатку та має офіційну сертифікацію по функціях Notion.

the_instapreneurs_notion

На лекції ви:

  1. Познайомитесь з базовим функціоналом, щоб стартувати ефективну роботу;
  2. Дізнаєтесь, як підтримувати порядок та системність у Notion;
  3. Навчитеся організовувати роботу та працювати з data base;
  4. Відразу все спробуєте на практиці разом з Уляною.

Після лекції ви зможете поставити всі питання, що цікавлять, спікерці.

Лекція коштує 850 грн. Однак за підпискою ви можете всього за 555 грн на місяць отримати доступ до крутої бібліотеки навчальних матеріалів від експертів The Instapreneurs з диджитал-маркетингу.
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.