Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Щопонеділка у блозі The Instapreneurs публікуємо добірку найважливіших новин зі світу диджитал. Більше не треба скролити десятки медіа та телеграм-каналів, адже тут ми збираємо новини про оновлення соцмереж, тренди, інфоприводи, AI-апдейти та багато іншого.

Ловіть перший випуск Instaprenews в березні, а ще залишайте email — будемо надсилати анонси лекцій, поради від маркетологів та запрошення на закриті воркшопи.

https://www.theinstapreneurs.com.ua/products

Telegram буде платити каналам: що відомо

У своєму telegram-каналі засновник месенджера Павло Дуров написав, що з березня власники каналів зможуть отримувати гроші. Він зазначив, що канали  щомісяця генерують понад 1 трильйон переглядів контенту, проте монетизуються з них лише 10 відсотків. А відбувається це за допомогою Telegram Ad Platform — інструменту для реклами в месенджері.

З березня, як зазначає Дуров, платформа для реклами відкриється для всіх рекламодавців у майже ста країнах. В яких саме поки невідомо. Власники каналів зможуть отримувати 50 відсотків з доходу, який генерує Telegram від показу реклами на цих каналах. Для переказу та виведення грошей будуть використовувати криптовалюту TON.

Про те, як розвивати свій телеграм-канал та набрати перших 1000 підписників, розповідали у статті разом з експертом по Telegram Юрієм Воскобойником.
telegram-channels

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Нові функції для покращення пошуку в Google

У Google Chrome зробили апдейт: додали три нові функції для якісного та швидкого пошуку. Про це детально розповідають у блозі компанії.

Перша функція — пропозиції пошуку на основі того, що шукають інші користувачі. Тепер, якщо у новій вкладці ви гуглите якесь слово, то система буде пропонувати вам й інші запити, схожі на ваш. Наприклад, якщо загуглити «Instagram», гугл запропонує для перегляду й інші соціальні мережі.

new-search-google

Друге нововведення — більше зображень для альтернативних відповідей пошуку. Якщо раніше юзер у пошуковому полі бачив зображення тільки того продукту, який шукав, то тепер айтеми з'явилися і на альтернативних підказках.

Третя функція — можливість гуглити навіть при поганому інтернеті. Ця фіча працює на мобільній версії Google Chrome для Android та iOS.

У Дії з'явиться Надія: чатбот на основі ШІ

29 лютого Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, повідомив, що команда Дії працює над розробкою чатбота на основі штучного інтелекту. За ідеєю, він буде допомагати контактному центру швидше обробляти запити. А назвуть чатбот Надією.

Це буде чатбот нового покоління, який у чаті спілкуватиметься людяною мовою й допоможе розв’язати нескладну проблему. Його основними перевагами будуть швидкість відповіді та економія часу й ресурсів команди підтримки Дії. Це революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу, — пише міністр.

Ловіть добірку з найкращих AI-платформ для контент-мейкерів та маркетологів у матеріалі від The Instapreneurs.

ai-platforms-for-marketers
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Новий ШІ від Adobe: створення та редагування аудіо

Music GenAI Control зможе створювати музику за текстовим запитом і редагувати вже наявні треки. Про це розказали у блозі Adobe.

Поки що проєкт на стадії розробки, створюють його у співпраці зі вченими Університету Каліфорнії та School of Computer Science, Carnegie Mellon University.

За допомогою Music GenAI Control користувачі зможуть регулювати темп мелодії, збільшувати та зменшувати інтенсивність звуку або навіть згенерувати нові патерни.

ШІ навчають на ліцензованих даних і музиці, тобто без порушень авторських прав. Крім того, компанія розробляє систему водяних знаків: вона дасть змогу легко визначати контент, згенерований АІ.

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.