Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Figma — універсальний інструмент для SMM-спеціаліста. Тут створюють дизайн-системи, готують дописи та сториз, планують контент та навіть брейнштормлять. Набагато зручніше та швидше можна працювати з плагінами — модулями, які завантажуються в програму та розширюють її можливості. Редакція The Instapreneurs підібрала 20 плагінів Figma для роботи SMM-спеціаліста, які спростять роботу над дизайном та допоможуть створювати сучасний фенсі контент. Тут ви знайдете плагіни для шрифтів, для роботи з текстом, кольорами, зображеннями та об’єктами. 

Залишайте email та щотижня отримуйте від нас анонси лекцій по маркетингу, блогінгу та особистому розвитку. Ми готуємо листи з порадами від наших спікерів, новинами та навіть мемчиками. 

Плагіни Фігма для підбору шрифтів та роботи з текстом

FontPair — ідеальний плагін, якщо вам важко підібрати шрифтову пару для SMM-дизайну. Тут можна міксувати шрифти різних стилів та одразу побачити, як вони виглядатимуть у різному розмірі та кольорах. 

Font viewer — дозволяє легко вибрати потрібний шрифт. Тепер все як на долоні: ви побачите локальний шрифт та вебшрифт на різних вкладках відразу.  

Type Tool — дозволяє виконувати більше трансформацій тексту. Наприклад, робити текст по колу без малювання додаткових фігур. Можна навіть не юзати Adobe Photoshop або Adobe InDesign — все робіть безпосередньо у Figma з цим плагіном. 

Lorem Ipsum — заповнює текстові шари фіктивним текстом. Супер зручно, особливо якщо ще не маєте текстового наповнення, а дизайн для допису чи сториз уже потрібен. 

Виділіть усі текстові шари, для яких ви хочете згенерувати «Lorem ipsum», і натисніть кнопку «Створити» — плагін згенерує його для кожного шару унікально.  

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Плагіни для роботи з кольором

Color Designer — автоматично генерує відтінки, тони та колірні гармонії на основі вибраних шарів або локальних стилів. А ще можна створити ступеневий градієнт між двома кольорами. 

Dopely Colors — це супер додаток для всього, що пов'язано з кольорами. Тут знайдете мільйони дивовижних палітр, градієнтів, кольорів і комбінацій шрифтів. Плюс можна конвертувати HSL, HSB, RGB, CMYK, Lab, NCOL і Pantone в будь-яку колірну модель. 

Color Palettes — плагін, в якому знайдете одну з найбільших колекцій палітр. Знайти кольори можна через код кольору, номер палітри або назву з Color Palettes. 

Colorwell — це міксер кольорів. З ним можна змішувати кольори, вилучати конкретний, створювати нові палітри тощо.

Плагіни Figma для створення градієнтів 

Mesh Gradient — створює градієнтне зображення, яке можна редагувати, щоб отримати ідеальний градієнт з високою якістю. Є можливість зберігати пресети градієнтів, щоб використовувати їх у наступних дизайнах. 

Noisy Gradients — один з найпопулярніших плагінів у фігмі для генерування красивих нойзі градієнтів. 

Coolhue — плагін, що містить палітру з 60+ готовими градієнтами. Ви можете використовувати їх прямісінько палітри CoolHue або самостійно створити новий рандомізований градієнт. 

Grainy Gradient — безкоштовний плагін, що здатен нагенерувати красу з будь-якої палітри кольорів та різним рівнем зернистості. 

У Figma можна створити буквально будь-який дизайн, в тому числі й презентації. Наприклад, портфоліо чи резюме, оформити аналіз аудиторії чи звіт для клієнта, зібрати мудборд для акаунту чи ТЗ для блогера.

Тут розповідали про 5 зручних сервісів для створення креативних презентацій.
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Плагіни для роботи із зображеннями та об’єктами

Remove BG — швидко видаляє фон. Перед початком роботи потрібно створити обліковий запис на remove.bg. Після реєстрації ви отримаєте 50 безкоштовних дій на рік. 

Segment Anything — в один клік «вирізає» об’єкт або видаляє фон зображення. Швидко та супер чітко. 

Image Tracer — змінює колір будь-якого об'єкта в Figma, перетворюючи його на вектор. 

Color Overlay — плагін, завдяки якому можна легко видалити або замінити колір на png-картинках або іконках. 

TinyFaces крутий плагін Figma, що завдяки AI генерує рандомні зображення людей. Вони виходять якісними та чіткими, ніби ви сфотографували людину. Тепер можна не перейматися, чиє зображення обрати — просто генеруйте його з цим плагіном. 

Iconduck —  набір іконок на всі випадки життя. Їх можна редагувати, змінювати колір, розмір тощо. 

Blobs генератор різноманітних еліпсів, які можна використовувати для підложок чи градієнтів.

Vector to 3d — плагін перетворює текстові та векторні шари в 3D-моделі. Ви можете використовувати його, щоб відрендерити гарну 3D-іконку, текст або будь-яке інше зображення у 3D-стилі. 

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Як SMM-фахівцю прокачувати навички дизайну: лекція від The Instapreneurs

Хочете прокачати навички SMM-дизайну? Дивіться лекцію «Теорія дизайну для SMM-спеціаліста» від спікерки Єлизавети Стецюк на платформі The Instapreneurs. Що ви дізнаєтесь: 

 • як брифувати клієнта на дизайн-систему, 
 • як складати мудборд, 
 • які бувають типи композиції, 
 • що таке гештальт-принципи в дизайні та як із ними працювати, 
 • як підбирати кольори та шрифти для проєктів, 
 • як розвивати «навчене око» тощо. 

Разом із лекцією ви отримаєте Notion-файл від Єлизавети — це бібліотека матеріалів, що допоможе облегшити роботу та засвоїти знання з лекції. В бібліотеці ви знайдете: 

 • сайти для роботи з типографією та кольором, 
 • список безкоштовних стоків, 
 • ресурси для пошуку натхнення, 
 • список книг про дизайн, 
 • шаблон ТЗ для дизайнера. 

Ціна лекції 850 гривень, але з підпискою на The Instapreneurs ви отримуєте усі матеріали за 555 гривень на місяць. Оформлюйте підписку під будь-якою лекцією або у «Бібліотеці продуктів»