Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Де та як збирати круті презентації: топ 5 найзручніших сервісів

Якщо ви шукаєте альтернативу PowerPoint для створення презентацій — ви на правильному місці. Редакція The Instapreneurs потурбувалася про те, аби ваші презентації вийшли на next level. Якщо хочете створювати супер інформативні й сучасні презентації — час звернутися до наступних помічників.

Дизайнерам початківцям, викладачам, спікерам, smm-спільноті й маркетологам приготуватися: далі представлені найкращі сервіси для створення інтерактивних презентацій й розвитку дизайнерського потенціалу. Підписуйтесь на email-розсилку, аби отримувати no bullshit marketing content щотижня.

Google Slides — безкоштовний сервіс від Google

Одна з найпопулярніших програм для презентацій, ба більше, — це найдоступніша альтернатива традиційному PowerPoint. Вагома перевага: Google Slides абсолютно безплатна для користувачів, котрі мають обліковий запис Google. Працює на усіх операційних системах. Стане в пригоді тим, хто хоче нарешті перейти з платформи PowerPoint.

Ось так, наприклад, виглядає робочий простір в Презентаціях команди The Instapreneurs. Ми використовуємо цей сервіс, аби підготувати щомісячні звіти про роботу, а також competition report.

googleslides_theinstapreneurs

Плюси: простий функціонал, можливість редагувати й співпрацювати з колегами у реальному часі, широкий вибір шаблонів, налагоджена інтеграція з робочими просторами Google.

Мінуси: можливість створення лише базових презентацій, адже дизайнерські інструменти тут обмежені.

А так виглядає інтерфейс на початку роботи з презентацією. Тут super інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який легко опанувати для створення простих текстових презентацій.

googleslides1_theinstapreneurs

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Keynote — улюбленець еплманів

Надійний конструктор презентацій від Apple, що допоможе зробити рутинну справу більш easily. Існує версія програми як для desktop, так і для мобільних пристроїв. Однак доступний додаток лише для смартфонів, планшетів і комп’ютерів з iOS.

Плюси: інтуїтивно зрозумілий дизайн, відтворений у дусі Apple; можливість створювати презентації на комп’ютері, а редагувати на смартфоні; зручне зберігання презентацій в хмарі; понад 30 кінематографічних ефектів для тексту та об’єктів, що дозволяє створювати інтерактивні фігури, макети та анімовані слайди й переходи між ними.

Мінуси: доступний виключно для користувачів Apple.

Вартість: Keynote є безкоштовним для всіх комп’ютерів Mac (зазвичай додаток є автоматично встановленим), однак вам доведеться самостійно завантажити його на інші гаджети.

keynote_theinstapreneurs

В блозі Apple є цікавий посібник з користування застосунком. Тут можна прочитати про створення першої презентації в Keynote, дізнатися більше про форматування презентацій й бенефіти додатка.

Figma — перлина дизайнерів

Графічний редактор та інструмент для дизайну, що з 2016-го року має великий попит. Використовуючи компоненти Figma, ви зможете створити унікальну й актуальну основу під будь-який тип презентації. Щобільше, платформа популярна й серед профі дизайнерів: Figma активно використовується для створення векторних ілюстрацій, логотипів та інтерфейсів для веб- і мобільних додатків. Програма доступна для macOS, Windows і Linux.

Основні переваги: зручний інтерфейс; безліч функцій, які дозволяють проєктувати розумні анімації; можливість працювати в одному файлі разом із колегами в режимі реального часу; стилі, плагіни й шаблони, що дозволяють реалізовувати більш складні проєкти.

З недоліків: більшість функцій доступні виключно з придбанням підписки. Щодо вартості: існує декілька варіантів підписок від €12 до €45 на місяць.

Більш детально про лайфхаки, фішки та загальну роботу сервісу Figma можете дізнатися в special лекції Емілії Алісуманової.

Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Readymag — і презентації, і вебсайти

Онлайн-платформа для створення презентацій й вебсайтів, орієнтована на дизайн і креативність. Чим цікава: має потужні візуальні ефекти та розширену типографіку; користувачам доступно понад 5000 безкоштовних шрифтів і стилів тексту; має спільний доступ.

Також інтегрується зі сторонніми сервісами, наприклад, продуктивність проєкту можна відстежити за допомогою  Google Analytics, Google Tag Manager чи Facebook Pixel.

Readymag браузерний й працює на будь-який ОС, проте аби користуватися повним функціоналом, потребує підписки. Щодо вартості: існує декілька тарифів від $36 до $58.5 на місяць. Для українців є приємний бонус, який дозволяє отримати безплатну річну підписку. Користуйтеся! Деталі прочитайте тут. 

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Slidesgo — скринька шаблонів

Сервіс, що дозволяє відтворити інформацію максимально візуально вигідно, творчо й швидко. Slidesgo пропонує відкритий доступ до величезного каталогу безкоштовних тем і шаблонів.

Темплейти можна налаштувати так, аби вони краще відповідали потребам будь-якого користувача, тому можливості тут безмежні.

Серед плюсів можна виділити: зручний пошук, що розподілений по категоріях; велику кількість чудових шаблонів, що підійдуть для будь-якого проєкту; можливість додавання піктограм, інфографіків, різних зображень.

Наша team впевнена, що використання цих платформ допоможе вам поглянути на створення презентацій з іншої сторони. Ніяких буденних слайдів — тільки найефективніші інструменти й new ideas! 

Ще більше актуальної інформації про marketing education, створення контенту й розвиток у сфері маркетингу — шукай в інстаграмі The Instapreneurs.