Посиль своє резюме, щоб з роботою мрії нарешті стався метч!

Вся бібліотека лекцій The Instapreneurs у твоїй підписці
Оформлюй підписку та дивись будь-яку лекцію The Instapreneurs в будь-який час.
Безкоштовний доступ до нових лекцій — щомісяця додаємо у твій кабінет 3-4 нові лекції
Щомісяця ми додаємо на платформу нові лекції — оф корз, ти отримуєш доступ до них фрі оф чардж!
Якщо знань достатньо, зупиняй підписку в будь-який час
Розуміємо, що ти буваєш бізі, роблячи цей світ кращим — тож можеш призупинити або відмінити підписку в своєму особистому кабінеті! Пам’ятай, що бібліотека лекцій — як  абонемент, оновлюється щомісяця.
4.8
(4 відгуки)

Як працювати з Google Tag Manager

Навчись самостійно встановлювати та налаштовувати Meta Pixel & Google Analytics на сайт без залучення програміста завдяки лекції по Google Tag Manager
Дивитись лекцію
від $14.99/міс
Руслан Квазар
Про спікера:
Senior Paid Acquisition Specialist at Depositphotos. Понад 6 років у маркетингу в b2c, b2b, SaaS вертикалях. За цей час прийшов до висновку, що за допомогою глибокого аналізу даних та поведінки користувачів, можна досягти неперевершених результатів для бізнесу та проєктів. Працював з prom.ua, Perla Helsa та Netpeak. Проводить навчання по по google tag manager.
Соціальні мережі:
Дата виходу:
Квітень 2024

Структура лекції

01
Що таке Google Tag Manager в роботі маркетолога
Познайомимося з інструментом GTM, його можливостями та перевагами для бізнесу. Дізнаємося, з чого складається GTM, яким чином він економить час та кошти, як допомагає відстежувати конверсії та наскільки він простий у використанні.
02
Meta pixel & Google Analytics
Навчимося встановлювати meta pixel & google analytics за допомогою GTM та партнерських інтеграцій. На практиці розберемо, як встановити необхідні теги для аналітики на свій сайт.
03
Основні складові GTM
Лекція Google Tag Manager навчить працювати з інтерфейсом, а саме з тегами, тригерами та змінними. Де відстежувати конверсії, як створити тег та його конфігурацію, налаштувати стандартні та кастомні івенти.
04
Практика: як працювати з GTM
На реальному сайті спікер покроково покаже, як правильно встановити GTM та почати аналізувати дані. Лекція по Google Tag Manager для тих, хто хоче зрозуміти як працювати з інструментом та керувати тегами на вебсайті без втручання в код.

PPC-спеціалістам

Після лекції ти зможеш самостійно встановити Meta Pixel та налаштувати події без втручання в код сайту та залучення програміста.

Маркетологам

Будеш вміти встановлювати системи аналітики на сайт та ефективно керувати маркерами веб-аналітики, ремаркетинговими та конверсійними кодами без необхідності втручання в код сайту.

Власникам бізнесу

Дізнаєшся, як використовувати Google Tag Manager для відстеження та аналізу поведінки користувачів на веб-сайті твого бізнесу, щоб приймати кращі рішення на основі коректних даних.

Розберешся, що таке GTM, та як його встановити та використовувати

Вивчиш структуру інструменту та його основні складові: контейнери, теги, тригери та змінні

Зрозумієш, як встановлювати meta pixel & google analytics за допомогою GTM без залучення програміста

Навчишся налаштовувати стандартні та кастомні івенти

Зрозумієш усі переваги використання інструменту Google Tag Manager

Разом з лектором встановиш інструменти аналітики та налаштуєш події на тестовому сайті

Придбати підписку

З цією лекцією також обирають: