star-icon
5.0
(102 оцінки)
Оновлена лекція

Figma Basics для SMM-спеціаліста

В цій лекції ти дізнаєшся про те що таке Figma, які вона має переваги серед інших програм для створення дизайну та як використовувати цей інструмент для підвищення якості твого контенту в соцмережах

Дивитись лекцію
у підписці від $14.99/міс
Про лекцію:
В цій лекції ти дізнаєшся про те що таке Figma, які вона має переваги серед інших програм для створення дизайну та як використовувати цей інструмент для підвищення якості твого контенту в соцмережах
Дата виходу  лекції:
Листопад 2023
Work Tools
Оновлена лекція
Про спікера:
Тома Мельничук
Head of SMM у проєктах The Instapreneurs, MeNow & Daily Kitchen, а також Head of SMM & E-commerce marketing manager у Matcher. Створює SMM-дизайн у Figma вже 2 роки, тож досконало знає інструмент та багато цікавих фішок.
Соціальні мережі:
Структура лекції
01
Figma: базово про інструмент SMM-ника
Дізнаємося про інструмент Figma, які вона має переваги серед інших програм для створення дизайну та як використовувати цей інструмент для підвищення якості вашого контенту в соцмережах. Порівняємо її функції з Canva та Photoshop.
02
Hot keys: фігма туторіал
Навчимося працювати з інструментом та швидко виконувати задачі — використовувати гарячі клавіші. Дізнаємося, як швидко створити фрейм, квадрат, лінію чи стрілку, залити коментар тощо. 
03
Практична робота: уроки по фігма
На лекції Figma Basics розберемо, як виглядає інтерфейс, як робити базові фігури, групувати об’єкти або робити фрейм, створювати градієнт, працювати з кольорами тощо. 
04
Поради для SMM-дизайну
Спікерка поділиться сервісами, де можна завантажувати шрифти та кольори, розкаже про найчастіші помилки в дизайні. А також покаже, як оформлювати шрифти в сториз та де брати натхнення для дизайну. 
Кому буде корисно?
computer-icon@4x
Маркетологам та SMM-спеціалістам
Які хочуть перейти від інших додатків до Figma, вивчити основні інструменти та плагіни для підвищення професійних навичок та цінності як спеціалістів.
mouse-icon
Початківцям у сфері дизайну
Яких цікавить дизайн і які хочуть опанувати цей інструмент та зрозуміти, що саме потрібно знати для початку роботи з проєктами в ролі дизайнера.
money-icon
Власникам бізнесу
Які хочуть дізнатися, як використовувати Figma для оформлення соцмереж свого бізнесу та як самостійно працювати з додатком і підвищити рівень впізнаваності та унікальності бренду.
Після лекції ти:
love-icon
Дізнаєшся про основні інструменти Figma та її переваги серед інших програм
spongebob-icon
Зрозумієш, як використовувати Figma у роботі соціальними мережами
textbook-icon
Дізнаєшся про способи збільшення ефективності роботи при створенні дизайну
computer-icon
Отримаєш поради, які допоможуть класно оформлювати контент
money-icon
Навчання по фігма допоможе розібратися з типовими помилками при створенні контенту для соцмереж та як їх уникнути
notebook-icon
Отримаєш перелік основних плагінів, необхідних для роботи та дізнаєшся, де брати шрифти і кольори