ВЕРОНІКА СЕНЬКІНА
ЗАСНОВНИЦЯ ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ THE INSTAPRENEURS ТА МАТЧА-МАГАЗИНУ MATCHER
Питання №1. У тебе 2 бізнеси та робота в PetCube. Дай три поради, як все встигати та не зловити вигорання.
1. Виставляти задачі по пріоритетності, прописувати estimate час на кожну задачу, планувати свій графік. У більшості з нас 8-годинний робочий день, тож розуміючи, скільки часу займе вирішення тієї чи іншої задачі, ви зможете реально спланувати свій день, а не “напхати” туди задач, на вирішення яких потрібно декілька днів
2. Делегувати, що особливо важливо для власників бізнесів. Не бійтесь наймати та передавати частину роботи. Хибна думка, на яку “хворіють” багато підприємців: краще за мене це ніхто не зробить. Це міф і якщо ви обернетесь навколо, то побачите, що жоден з успішних бізнесів не був побудований лише фаундерами. Успіх — заслуга команди. Адже як буде рости ваш бізнес, якщо ви одночасно і CEO, і кур’єр, і сторіз-мейкер, і кладовщик, і таргетолог. Ви маєте займатись стратегічно важливими питаннями в бізнесі, а не розбиратись, хто вкрав доместос у вашому кафе.
3. Всі задачі виписувати у нотатки або планер, а усі зустрічі одразу планувати в календарі. В моєму Google-календарі як усі робочі дзвінки, так і неробочі моменти: запис на брови чи манікюр, йога, заняття фортепіано, зустріч із подружками — мені дуже важливо розуміти свій план на день та тиждень, адже так я можу відслідкувати вільний час на роботу.
![](https://cdn.prod.website-files.com/63f33fed700f6846d75a15a3/649db64b19dde16972cfb458_640837a8532983014660c165_IMG_4394-p-500.webp)
Питання №2. Команда The Instapreneurs стрімко зростає — у ній вже 7 працівниць. Ти принципово наймаєш тільки дівчат або ж це виходить спонтанно?
У мене немає дискримінації за статтю і я з радістю розгляну будь-яку кандидатуру. Але мені важливо, щоб команда розуміла цільову аудиторію проекту та була на одній хвилі. Наша основна ЦА — це молоді дівчата, що працюють у діджитал, часто — представники Джен Зі. У цього покоління є специфічний гумор, вайб, сленг, бачення світу, смаки та тренди. Тому, наприклад, мені дуже важко уявити в команді людей віком 40+, бо скоріше за все, через різницю поколінь людині буде важко влитись в команду, а це напряму впливає на роботу.
Інший фактор, який визначає процес найму - мій особистий бренд. Більшість вакансій анонсуються в акаунті The Instapreneurs або у мене в блозі, де жіночої аудиторії — більше 80%. Саме тому, серед кандидатів 99.9% — це дівчата 🥰