Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Кожного понеділка у блозі The Instapreneurs ділимося найсвіжішими новинами зі світу маркетингу. Тепер не потрібно переглядати безліч медіа та телеграм-каналів, оскільки тут ви знайдете все про оновлення соціальних мереж, актуальні тренди, інформаційні приводи, новини штучного інтелекту та світових компаній.

Залиште свою електронну адресу — в поштових скриньках на вас чекатимуть анонси лекцій та воркшопів від The Instapreneurs, листи з порадами та лайфхаками від провідних диджитал-спеціалістів та дайджести новин.

theinstapreneurs_products

Нова функція Instagram: коментарі для окремих фото у каруселі

Як повідомляє сайт Social Media Today соціальна мережа тестує нову функцію. Відтепер можна буде коментувати окремі фотографії, картинки та відео в каруселі.

Як це працює: якщо юзер хоче прокоментувати шосту фотографію за номером, він має написати «@6» та написати коментар. Це повідомлення буде показуватися разом з мініатюрою відповідного зображення.

mention-photo-instagram

So, це точно усуває плутанину в коментарях, коли юзери хочуть виділити якийсь окремий слайд. А ще це спосіб для більш цілеспрямованого залучення та заохочення до взаємодії навколо кожного елемента.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Платні Shorts на YouTube: що відомо

За інформацією Techcrunch на ютубі з'явилися платні шортс. Вони будуть доступні тільки тим підписникам каналу, які стали «спонсорами». Щоб створити таке відео автор каналу має обрати опцію «Лише для членів» у розділі «Видимість» при публікації нового короткого відео. Такі shorts будуть позначатимуться «зірочкою» — значком, який вказує на те, що контент доступний тільки платним підписникам.

YouTube рекомендує записувати у цих відео анонси, бекстейджі, унікальні знижки, що обмежені часом, відповіді на питання або контент, більше наближений до життя автора каналу.

Зетс інтрестінг:  в середньому Shorts має понад 70 мільярдів щоденних переглядів, а понад 25% каналів у партнерській програмі YouTube монетизують свої відео коштом розподілу доходів на Shorts.

Telegram запустив монетизацію каналів: чи є там Україна

Спойлер: ні, українські автори не зможуть отримувати коти за свій контент. Відтепер власники публічних каналів, які мають щонайменше 1000 підписників, можуть отримувати 50% від доходу від реклами, що показується в їхніх каналах. Про це повідомляють в блозі Telegram.

telegram-ton
Зображення з блогу Telegam

Компанія виплачуватиме винагороду в Toncoin — криптовалюті на базі блокчейну TON. Проте монетизація доступна не для всіх країн, зокрема й для України.

«Ми вибрали блокчейн TON за поєднання низьких комісій, високої швидкості обробки транзакцій і підтримки рекордного обсягу транзакцій за секунду», - пояснили в Telegram.

Як за 5 кроків набрати перших 1000 підписників у телеграм-канал? Дізнайтеся в колонці телеграм-експерта Юрія Воскобойника у блозі The Instapreneurs.

how-to-get-subscribers-on-telegram-channel
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zoom Workplace: нова платформа на основі ШІ

Zoom випустила нову платформу для оптимізації командної роботи. Про це повідомили в блозі компанії.

Zoom Workplace працює на базі Zoom AI Companion — асистента зі штучним інтелектом, який підбиває підсумки нарад і чатів, допомагає проводити брейншторми на дошках, створює чернетки чатів і електронних листів за кілька секунд. Які функції у нової платформи: 

  • Нова вкладка «Зустрічі». Тепер стане простіше підготуватися до мітингу — в новому просторі можна прикріплювати адженду та необхідні документи для колег. Також є оновлений спільний доступ до кількох екранів, щоб одночасно працювати над різними документами, дошками та нотатками
  • Team Chat. Це спільний чат для всіх учасників конференції, який можна розбивати на вкладки — чат, документи та файли, дошки для брейншторму тощо.
zoom-workplace
Зображення сайту Zoom
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.