Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Не знаєте, як і що писати — зверніться за допомогою до тих, хто має більше досвіду та знань. Аби не впасти у прірву пустого білого аркуша, The Instapreneurs підготували цікавезну добірку книг про копірайтинг. Read on, якщо хочете майстерно висловлювати свої думки на папері.

Тож, let's go, про все по черзі. Це одні з найкращих книг, які повинні бути на книжковій полиці усіх, хто причетний до створення текстів. Залишайте email та регулярно отримуйте анонси подій The Instapreneurs, дайджести статей в блозі та корисний контент, який пушить marketing skills.

«Як писати добре. Класичний посібник зі створення нехудожніх текстів». Вільям Зінсер

Універсальний та найавторитетніший посібник у світі про письменницьку майстерність. Книга витримала 30 видань і розійшлася загальним тиражем понад мільйон примірників. 

Чому вона популярна? У книзі автор просто та зрозуміло розповідає про те, як писати статті, дописи, оформлювати есе, блоги тощо. Зінсер детально розповідає, як писати цікаві тексти на будь-яку тему. 

Автор надає практичні правила та методи, які стануть в пригоді письменникам, копірайтерам, журналістам.  Книга корисна для всіх, хто пише: тут ви знайдете рекомендації для написання комерційних чи нон-фікшн текстів, ділових листів, науково-популярних книг та багато іншого. 

Якщо ви поціновувач виключно паперових книг, цей бестселер можна придбати тут. Електронну версію шукайте тут.

Вільям Зінсер «Як писати добре»

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

«Копірайтинг в алгоритмах». Ірина Костюченко

Ірина Костюченко — українська письменниця із 25-річним досвідом роботи з текстами. Сама авторка каже, що «Копірайтинг в алгоритмах» — то найчесніша книга про основи копірайтингу. Без зайвої «води» Ірина розповідає про професію копірайтера й надає рекомендації щодо редагування статей, створення якісних текстів та навіть фрилансу. 

Паперовий та електронний варіант книги можна знайти тут.

«Копірайтинг в алгоритмах». Ірина Костюченко

Ще більше корисних рекомендацій чекають у новому гайді для копірайтерів від The Instapreneurs. Copywriter pack — це база знань, що завжди під рукою. Гайд потрібен усім, хто хоче вдосконалювати навички письма. 

В Copywriter pack ви знайдете усе необхідне: ще більше добірок книг, сервісів, статей, блогів, чеклістів й практик. Ознайомитись і придбати можна на головній сторінці нашого сайту.

«Пожаліти читача. Як писати зі стилем». Курт Воннеґут та Сюзанна Макконнелл

*доступна англійською та російською мовами.

«Вивчати мистецтво — це спосіб розвивати свою душу», — один з найвідоміших висловів майстра американської літератури й вчителя письма Курта Воннеґута. В книзі «Пожаліти читача» автор втілив саме цю ідею. 

Книга розповідає про письменництво, звичайне життя, про те, в чому вони поєднуються. Воннеґут ділиться досвідом, роздумами й закликає не боятися робити помилки при вивченні будь-якої ніші. Автор впевнено ілюструє власні письменницькі правила, що працюють на практиці. 

«Пожаліти читача. Як писати зі стилем». Курт Воннеґут
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Сторітелінг для очей, вух і серця». Марк Лівін 

Книга українського письменника й журналіста Марка Лівіна. Тут автор майстерно доводить думку, що створення цікавого тексту неможливе без залучення власних міркувань, емоцій, деталей і дрібки гумору. Виключно сухий фактаж не задовольнить читача. Влучним, корисним і якісним текст робить саме ваша історія. 

Придбати книгу можна тут.

«Сторітелінг для очей, вух і серця». Марк Лівін 
Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

«Переконливе письмо. Як використовувати силу слів». Пітер Фредерік

*доступна англійською та російською мовами.

Письменник Пітер Фредерік протягом десяти років працював фінансистом у компанії «Pera Innovation». Фредерік допомагав тим, хто хотів подати заявку на фінансування, на кожному етапі процесу: від формування основної ідеї до створення заявки, аби максимально підвищити шанси на успіх.

Завдяки досвіду й напрацюванням Фредеріку вдалося реалізувати проєкти на 200 мільйонів фунтів стерлінгів. Усі свої знання Пітер Фредерік вмістив у «Переконливий текст»: побудову структури, блок-схеми, маркери, практики, правила скорочень тощо. 

Книга розроблена як для повсякденного, так і для професійного використання. Автор закликає використовувати інструменти переконання й пропонує практичні поради, які допоможуть читачам писати стислі, переконливі та ефективні документи й листи.

«Переконливе письмо. Як використовувати силу слів». Пітер Фредерік

Користуйтеся добіркою: читайте, вивчайте та створюйте унікальні й цікаві тексти. Ще більше корисної інфо про створення контенту, саморозвиток, digital маркетинг можете знайти на нашій інста сторінці. Welcome!