Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Figma стає все більш зручним інструментом для SMM-спеціаліста у створенні дизайну. Кількість плагінів, що завантажуються в програму та розширюють її функціонал, зростає з кожним днем. Система надала можливість додавання новинок самими користувачами через Figma Community — спеціально створений для цього інтернет-майданчик. Відтепер тут з’являється багато корисних розробок від людей з такими ж робочими потребами, як у більшості юзерів.

Плагіни допомагають скоротити кількість рутинних процесів та зосередитись на створенні креативів. Ми розповідали про можливості таких мінідодатків у статті «20 плагінів Figma для SMM-дизайну | The Instapreneurs». У цьому матеріалі ви знайдете ще 17 — менш відомих, але вже з гарними оцінками від користувачів.

Хочете знати більше про маркетинг, блогінг та особистий розвиток? Залишайте email — і щотижня отримуйте анонси наших лекцій, унікальні поради спікерів, свіжі новини та кейси з digital.

Плагіни Фігма для підбору шрифтів та роботи з текстом

Font Preview — плагін для попереднього перегляду різних шрифтів без необхідності переходити в інші додатки або перемикатися між вкладками браузера. Зміни тексту відповідно до обраного варіанту написання відразу відображаються у віконці плагіну. Дозволяє змінювати розміри, кольори, проміжки між символами, міжрядкові інтервали та інші параметри тексту прямо на робочому полотні. Можна зберігати улюблені шрифти в окремій вкладці, щоб не прокручувати кожного разу гігантський загальний список.

Вартість: безкоштовно.

Text Prettier — допомагає «причесати» текст, увідповіднити його до зразкового друкарського вигляду, зробити розбірливим, читабельним та візуально привабливим. Одночасно по всій обраній області видаляє зайві пробіли та висячі розділові знаки, переносить на новий рядок прийменники, замінює де треба дефіси на довгі тире, проставляє правильні лапки, пише номер телефону у потрібному форматі тощо.

Вартість: безкоштовно.

Font in use — сервіс для підбору шрифтових пар одразу з прикладами застосування.

Вартість: безкоштовно.

Font Space — платформа, де зібрані безкоштовні шрифти, які можна вільно завантажувати

Вартість: безкоштовно.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Додатки для роботи з кольором та створення градієнтів

Photo to Palette — дозволяє створювати палітри кольорів на основі вибраного зображення.

Вартість: безкоштовно.

Desaturate — масово знебарвлює кадри, групи та заливки зображень в один клік. Робить обрані зображення чорно-білими. 

Вартість: безкоштовно. Вітаються внески.

Color Kit — допомагає генерувати світлі та темні відтінки вибраного кольору безпосередньо у Figma.

Вартість: безкоштовно.

Noise — плагін для створення «шумного», або «зернистого» градієнту.

Вартість: безкоштовно.

Розширення для роботи з зображеннями та об’єктами

Warp Tools — як завгодно деформує елементи дизайну. Об’єкти та текст можна розмазувати, обертати, зводити, перетворювати у дугу, взагалі вільно трансформувати. 

Вартість: 25$ для одного користувача, для двох — 46$, для чотирьох — 84$, для восьми — 152$. Є безкоштовна пробна версія, яка обмежена трьома успішними використаннями.

PixCut — автоматично видаляє фон, зберігаючи оригінальний розмір і якість зображення. 

Вартість: безкоштовно 10 зображень на місяць.

Beautiful Shadows — легко створює красиву, складну та реалістичну тінь, яку ще й можна редагувати. Треба просто перетягувати «джерело світла», яке відкидає тінь на вибрані елементи.

Вартість: безкоштовно.

SkewDat — ізометрія в один клік, можна перекосити будь-що й декілька об'єктів одночасно. Дозволяє робити скос по горизонталі чи вертикалі, нахил тексту. Часто використовується для демонстрації плоских зображень у 3D вигляді.

Вартість: безкоштовна 7-денна пробна версія. Місяць підписки — 2$.

Filter / effects — додає до Figma понад 60 ефектів з фотошопу. Можна зробити розмиття в русі, застосувати ефект чорнила, неону, шуму, тиснення, півтонів тощо.

Вартість: безкоштовно.

To path — розташовує об'єкти або текст за заданою кривою, наприклад по колу, допомагає клонувати об'єкти. 

Вартість: безкоштовно.

Upscale Image — збільшує розмір зображень без втрати якості.

Вартість: безкоштовно. Можна подякувати автору, задонативши 10$ на каву.

Wave & Curve — генератор різноманітних кривих і хвиль для створення унікальних візерунків. Підтримує чотири типи кривих: кубічну, квадратичну, дугоподібну (арка) й прямокутну. Можна вибирати напрямок хвиль: верх і низ, верх, низ.

Вартість: безкоштовне комерційне використання.

Humaaans — відкриває доступ до величезної бібліотеки з ілюстраціями людей. Можна міняти зачіски та одяг, додавати різне оточення, щоб отримати власну унікальну картинку.

Вартість: безкоштовно.

В нашому інстаграм розбираємо, як працювати з плагінами для Figma. Підписуйтесь, шерте та користуйтеся юзфул порадами 👇

Hot Keys Figma: гарячі клавіші для роботи на сервісі

Хот кейс — це гарячі клавіші, які значно полегшують та пришвидшують роботу в Фігма. Їх доволі багато — дізнайтеся про них через Help and account → Keybord shortcuts. Тут ми зібрали базові шорткати Figma для MacOS:

 1. Command + C — скопіювати
 2. Command + V — вставити
 3. Command + X — вирізати
 4. Command + A — виділити все
 5. Shift + Option + — велике тире
 6. Shift + P — олівець
 7. L — створити лінію
 8. Shift + L — створити стрілку
 9. T — створити текст
 10. C — залишити коментар
 11. Shift + Command + >/< — збільшити текст/зменшити текст
 12. [ — перемістити на задній план
 13. ] — перемістити на передній план
 14. Command + G — згрупувати
 15. F — створити фрейм
 16. R — створити квадрат
 17. O — створити коло
 18. P — перо
Якщо разом з ними (15-18 пункти) зажати Shift, тоді ці фігури будуть рівними з усіх сторін та йти чітко за координатами
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Навчання Figma для SMM-спеціалістів: лекція від Instapreneurs

Фігма — це надійний помічник сммника у створенні сучасного контенту, оптимізації робочого процесу та взаємодії з колегами. Хочете опанувати Figma? Дивіться лекцію «Figma Basics для SMM-спеціалістів» від спікерки Томи Мельничук на платформі The Instapreneurs.

Про що ви дізнаєтесь:

 • що таке Figma;
 • чим вона краща за інші програми для створення дизайну;
 • як допоможе підвищити якість та привабливість контенту в соцмережах;
 • як використовувати Figma у роботі SMM;
 • як працювати з програмою;
 • як уникати типових помилок;
 • як дизайнеру підвищувати рівень майстерності;
 • де шукати натхнення;
 • де брати шрифти та кольори.

Також ви отримаєте авторську добірку плагінів для Figma від Томи, які полегшують роботу і дозволяють створювати непересічні дизайнерські ефекти.

Кому буде корисно:

 • Маркетологам та SMM-спеціалістам, які хочуть перейти від інших додатків до Figma, вивчити базові інструменти та плагіни для підвищення хард скілів і цінності у своєму проєкті.
 • Початківцям у диджитал, яких цікавить дизайн, які хочуть познайомитися з цим інструментом та зрозуміти, з чого починати роботу над проєктами в ролі дизайнера.
 • Власникам бізнесу, які хочуть дізнатися, як використовувати Figma для оформлення соцмереж своєї компанії та як самостійно працювати з програмою, підвищити рівень впізнаваності та унікальності бренду.

Якщо після лекції виникнуть питання до спікера — ви зможете їх задати у Q&A формі. Детальну відповідь ми надішлемо за тиждень на ваш імейл.

Лекція коштує 850 гривень, але з підпискою на The Instapreneurs ви отримуєте усі матеріали за 555 гривень на місяць. Оформлюйте підписку під будь-якою лекцією або у «Бібліотеці продуктів».

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.