Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Щопонеділка у блозі The Instapreneurs публікуємо добірку найважливіших новин зі світу диджитал. Більше не треба скролити десятки медіа та телеграм-каналів, адже тут ми збираємо новини про оновлення соцмереж, тренди, інфоприводи, AI-апдейти та багато іншого.

Ловіть перший випуск Instaprenews в березні, а ще залишайте email — будемо надсилати анонси лекцій, поради від маркетологів та запрошення на закриті воркшопи.

the-instapreneurs-products

Нові функції Instagram: апдейт директу

Минулого тижня в Meta анонсували оновлення Instagram. Відтепер можна редагувати відправлені повідомлення протягом 15 хвилин після надсилання. Щоб зробити це, потрібно затиснути повідомлення та обрати функцію «Редагувати». Ваш співрозмовник це побачить — над виправленим повідомленням з'явиться надпис «Відредаговано».

instagram-edit-message
Зображення: Meta

Ще одне оновлення: закріплені чати. Ця функція схожа на піни в Телеграмі — зверху директу тепер можна закріпити до трьох чатів з друзями, партнерами, близькими тощо. Для цього торкніться чату та проведіть вліво, далі натисніть «Закріпити».

instagram-pin-message
Зображення: Meta

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

ChatGPT читає вголос: оновлення OpenAI

Компанія OpenAI презентувала нову функцію Read Aloud в боті — тепер він вміє озвучувати свої відповіді різними голосами. Функція підтримує 37 мов, зокрема й українську. Щоб затестити, введіть запит для бота та дочекайтеся, поки він надасть відповідь. Далі — затисніть його повідомлення та оберіть «Read Aloud».

Фіча доступна і для безплатної версії GPT-3.5, і для платної GPT-4.

chatgpt-read-aloud

Core & spam update від Гугл

Гугл оновили правила ранжування для сайтів в останньому апдейті. Наголошують, що оновлення спрямовані для покращення пошуку, зокрема показувати менше контенту, що створений для залучення кліків, і більше контенту, що вважають реально корисним для юзерів. Що нового в політиці щодо спаму: 

  1. Зловживання доменом. Йдеться про купівлю авторитетного домену й перепрофілювання його для інших цілей. Наприклад, коли купують домен медичного сайту і заповнюють його низькоякісним контентом на кшталт тематики казино.
  2. Масштабне зловживання вмістом. Мають на увазі створення великої кількості сторінок для маніпуляції пошуковим рейтингом. І неважливо, чи створений контент людиною, чи згенерований ШІ.
  3. Зловживання репутацією сайту. Йдеться про масове розміщення зворотних посилань, що не відповідають тематиці сайту, на якому вони розміщені.
У статті Search Engine Journal розказали, що обсяг сайтів, які постраждали та постраждають від оновлення можуть досягти історичного рівня.

Хочете більше дізнатися про те, як створювати SEO-оптимізований контент, ранжуватися на перших сторінках Гугл та не підпасти під пагінацію? Дивіться лекцію «SEO-копірайтинг: як писати тексти, які сподобаються Google» від спікерки Поліни Медведєвої на платформі The Instapreneurs.

seo-copywriting
Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.