Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Редакція The Instapreneurs запускає нову рубрику в блозі — дайджест найголовніших новин тижня. Щопонеділка отримуйте найсвіжіші та актуальні новини зі світу диджиталу: PR, реклама, SMM, особисті бренди, інфоприводи та багато іншого.

Розпочнемо з останніх news січня та початку лютого: 

 1. Slack випустив власну модель штучного інтелекту
 2. В Instagram з'являться оновлені Reels — тепер з каруселлю
 3. Open AI анонсував запуск Sora
 4. The Instapreneurs проведе благодійний вебінар на тему Paid Ads.

Lest's get started!

Slack запускає AI-функцію

Платформа для робочої комунікації Slack запустила ШІ-помічника. На офіційному сайті кажуть, що мета такої функції — допомогти організаціям розкрити весь потенціал колективних знань у Slack і полегшити спільну роботу. Отже, що може цей ШІ: 

Підсумовувати розмови з колегами. Супер зручно, якщо обговорення по проєкту затягнулося або ви були відсутніми. Тепер за допомогою АІ можна згенерувати узагальнену нотатку за темою отримати підсумок розмови. Саммарі збираються за непрочитаними повідомленнями — круто, якщо ви були у відпустці й пропустили щось.

Зображення із сайту Slack

Знаходити відповіді на будь-яке питання. Зручне рішення, аби не відривати колег від роботи. Наприклад, ви проходите онборинг і не знаєте деталей проєкту. Slack допоможе та надасть відповідь на будь-яке запитання, яке колись обговорювалося в чаті.

Зображення із сайту Slack

Збирати дайджест новин. Ще одна функція штучного інтелекту від Slack. Якщо не хочете заходити в кожен з каналів та читати усі повідомлення — зробіть дайджест. Штучний інтелект збере найголовніше з усіх каналів — так ви точно нічого не пропустите.

Зображення із сайту Slack

В компанії кажуть, що мовна модель розміщена безпосередньо на платформі, а отже й дані користувачів захищені. Slack AI підтримується в додатках для iOS та Android.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Instagram тестує карусель у Reels

Незабаром користувачі Instagram отримають нову функцію Reels — декілька відео або фото в одному дописі. Про це повідомляє сайт Social Media Today. Так, це дуже схоже на те, що вже реалізовано в TikTok.

Instagram не повідомляє, коли ця функція буде повністю розгорнута, але користувальницький інтерфейс виглядає готовим до повноцінного лончу. Деякі бренди вже тестують цю опцію.

Instagram-test-reels

Нова функція Open AI — Sora

Sora — це модель штучного інтелекту від Open AI, яка може створювати реалістичні відео та сцени з текстових інструкцій. Цікаво, що на лендингу нового продукту компанія використала відео, що згенеровані Sora.

Наразі Sora — найбільш просунута нейромережа для генерації відео. Вона може генерувати відео тривалістю до хвилини, зберігаючи при цьому візуальну якість та відповідність підказкам користувача. Модель здатна генерувати складні сцени з кількома персонажами, специфічними типами руху та точними деталями об'єкта і фону. Sora розуміє не лише те, про що користувач напивав у промптах, а й те, як ці речі функціонують у фізичному світі.

Наразі Sora доступна лише для обмеженої кількості користувачів, зокрема, через побоювання щодо безпеки. Доступ мають фахівців з дослідження вразливостей з метою оцінки потенційних проблем та ризиків, повідомляє AIN.ua.

Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Як робити успішні paid ads у 2024: Charity Webinar від The Instapreneurs

The Instapreneurs анонсують новий благодійний вебінар, на якому поговоримо про Paid Ads, різні його формати, тренди, аналітику та роботу зі штучним інтелектом.

Про що поговоримо

 1. Простими словами: що таке paid ads та як зрозуміти, яка реклама потрібна вашому бренду
 2. Як не прогадати з першим paid ads спеціалістом в команді?
 3. Помилки клієнтів та менеджерів у роботі з paid ads спеціалістом
 4. Успішний paid ads: do’s and don’ts
 5. Чому креативи, які не спрацювали, теж корисні?
 6. Як покращити конверсію з paid acquisition?
 7. Як працювати зі зниженням САС?
 8. Advantage plus: так чи ні?
 9. Як тренди впливають на платну рекламу?
charity_web_the_instapreneurs

Наші спікери

Коли: 21 лютого о 19:00

Вартість: донат від 300 грн

Формат: панельна дискусія у прямому ефірі

Всі кошти з вебінару ми передамо на актуальний збір

Реєструйтесь на вебінар за лінком.

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.