Дивись першу лекцію безкоштовно
Ми додали опцію trial, щоб у тебе була можливість зрозуміти наш формат, познайомитись з одним зі спікерів і після цього з впевненістю приєднатись до підписки на бібліотеку лекцій 🙌🏻
До перегляду доступна лекція: «Як шукати роботу мрії» від Каріни Алєксєєнко. Спікерка поділиться з тобою секретними tips & tricks з пошуку роботи мрії 🤩
Залишай свій email та отримуй доступ:
Переходь у Telegram-бот для завантаження
ЗАВАНТАЖИТИ
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Як створити резюме: шаблон CV в Notion

В The Instapreneurs digital спеціалісти зростають через знання, підвищують скіли та свій рівень. А як довести потенційному роботодавцю, що ти крутий спеціаліст на етапі співбесід? Створити релевантне резюме, яке буде виділятися серед інших, показувати ваші сильні сторони та обґрунтовано доводити, що ви варті цього місця. Про це й поговоримо. 

Наприкінці статті можна отримати 2 універсальних шаблони резюме в Notion. Let’s read it! 

А поки підпишись на наші оновлення, щоб не пропустити цікаві матеріали :)

Структура CV: що обов’язково вказувати в резюме

Назва документа. В назві вказуйте посаду, яку плануєте обіймати. Бажано, щоб вона була одна, адже універсального резюме не буває. Наприклад, «Контент-маркетолог, смм-спеціаліст, копірайтер» — не підходить. Не може один спеціаліст виконувати обов’язки за трьох на 100%. 

За потребою змінюйте назву резюме під кожну окрему вакансію та компанію. 

Особисті дані. 

 • ПІБ;
 • вік, дату та рік народження (за потребою); 
 • місто проживання та чи готовий кандидат до переїзду; 
 • номер телефону, посилання на Telegram та email;
 • посилання на соціальні мережі;
 • посилання на портфоліо (за потребою). 

Фотокартка. Якщо хочете додати свою фотографію, обирайте нейтральну. Світлина з відпочинку на пляжі або зі святкування др — недоречні. Додайте фото в діловому стилі або нейтральне, де добре видно обличчя. Така логіка. 

Ось приклади окей та не дуже фото для резюме. Всі фотокартки взяли з відкритих джерел — стоку Unplush

Okay: спокійні обличчя, легка усмішка, добре видно обличчя 

Not at all: фото круті, в Instagram зберуть багацько вподобайок. Але для резюме не підходять. 

Досвід роботи. Тут так само як із назвою документа. Пишіть тільки те, що метчиться з бажаною посадою — про досвід, який варто знати рекрутеру. 

Kindly reminder: обов’язки на посадах краще вказувати з точки зору «я зробив», а не «я робив». Покажіть свої результати, а не процес. 

Освіта. В цей пункт входить традиційна освіта, а також курси, семінари, тренінги тощо. Додавайте лише відомі ресурси та курси з офіційною сертифікацією Meta, Google, LinkedIn Certification, Coursera. 

Якщо кандидат подається на локальному ринку, то можна додавати відомі платформи в цій наші. Наприклад, в Україні це може бути Projector, The Instapreneurs, Дія Цифрова Освіта. 

Так, для посади смм-менеджера або контент-маркетолога доречно написати про лекції The Instapreneurs. 

Наприклад, лекція від Емілії Алісуманової «Figma Basics для smm-спеціаліста». З нею ви дізнаєтесь: 

 • як використовувати Figma для створення контенту;
 • основи інтерфейсу програми та ключових інструментів;
 • фішки та небанальні поради від лекторки щодо роботи з Figma. 

Додаткова інформація. Тут за потребою можна вказати рівень знань мов, наявність водійського посвідчення, рекомендації минулих керівників або колег тощо. За умовою, якщо це реально корисна інфо для рекрутера. Не перевантажуйте документ зайвим. 

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Який формат резюме обрати: в Notion або PDF 

Чи окей надсилати рекрутеру резюме в Notion? У невеликий фрілансер-проєкт — так. Однак, якщо ви подаєтесь на роботу в серйозну компанію, то CV краще надсилати в PDF-форматі. На це є причини:

 • Посилання Notion часто мають проблеми з доступом та можуть не відкритись з першого разу. Рекрутер переглядає по 100+ заявок на день — у нього не буде часу розбиратись в тому, чи працює ваше посилання. 
 • У великих компаніях в рекрутерів налагоджена система відбору кандидатів. Існують цілі бази PDF-файлів з резюме, тому саме такий формат буде найзручнішим. 
 • В традиційному CV рекрутер знає, на що звернути увагу, щоб відібрати кандидата на наступний етап. 

Якщо ви вирішили робити CV в Notion, створіть окремо й PDF-формат на випадок, якщо рекрутер запросить його. Ось кілька tips для оформлення резюме в PDF: 

Розмір: 1 сторінка тексту А4

Вступ: у резюме додайте абзац з коротною інформацією про себе. 

ПРИКЛАД:

Я — content marketing спеціаліст, з упором роботи над комунікацією бренду в соцмережах, інфлюєнс-маркетингом та PR. 

Досвід: якщо у цій сфері замало досвіду — робіть акцент на скілах 

Навички: не пишіть «володіння MS Word, PowerPoint». Це те саме, що написати «я вмію користуватися інтернетом». 

ПРИКЛАД: 

 • налаштування таргетованої реклами FB/Inst/Tiktok Ads
 • Ком'юніті-менеджмент
 • робила launch strategy для NNN
 • запускала канал комунікації та виростила його до NNN передплатників з
 • бюджетом у NNN$
 • побудова user journey map
 • PR
 • розробка та імплементація комунікаційної стратегії брендів
 • інфлюєнс-маркетинг
 • e-mail-маркетинг

Додатковий лист: завжди відгукайтесь на вакансію з супровідним листом. Це підвищує шанси того, що рекрутер помітить вас серед інших кандидатів. 

ПРИКЛАД: 

Добрий день! Мене звуть N, побачила у вас відкриту вакансію на позицію NNN. Я — content marketing спеціаліст, з упором роботи над комунікацією бренду в соцмережах, інфлюєнс-маркетингом та PR. 

Буду рада приєднатися до вашої команди, тому що давно стежу за проєктом. Мені імпонує те, що ви робите + бачу для себе перспективу розвитку. 

Нижче прикріплюю своє резюме.  Буду рада фідбеку! 

Сервіс для створення CV: як зробити резюме в Notion

Notion — унікальний інструмент, де можна створювати буквально будь-що. Його використовують для нотаток, створення трекерів, ведення щоденника, запису даних та навіть як CRM. 

Тут безліч функцій, які допоможуть створити і якісне резюме. Наприклад: 

 1. Інструменти для редагування тексту. Створення блоків, цитат, нумерованих списків, to do листів тощо. З ними можна круто оформили текст навіть без навичок дизайну, як це потрібно для Figma чи Canva. 
 1. Інструменти для роботи з графічними елементами. Додавання images, відео, pdf-файлів, лінків та інше. Ці функції особливо підходять для портфоліо та висвітлення своїх робіт. 

 1. Інструменти ШІ. Нещодавно компанія Notion запустила інструмент на базі AI, що дозволяє редагувати або скорочувати текст, виправляти помилки, створювати публікації для блогу та соцмереж etc. Try it! 

Про ще один інструмент AI ми вже писали в блозі. Читайте тут про ChatGPT та як писати тексти за допомогою штучного інтелекту.

Дякуємо! Ми надіслали файл на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Шаблони резюме: Notion 

Команда The Instapreneurs підготували 2 універсальних шаблони резюме в Notion. В них super easy додати інформацію про себе — вуаля, крутезне CV готове! Забирай шаблони за цим посиланням

Дякуємо! Ми надіслали бриф на твою електронну скриньку 💌
Oops! Something went wrong while submitting the form.